Úvod > Fórum > Hardware > Notebooky > Problem s připojením externího monitoru

Problem s připojením externího monitoru

13.07.2014 18:51
příspěvků:2

Dobrý den,

zkoušel sem připojit externí monitor na notebook acer aspire, bohužel monitor nereaguje a notebook asi také ne.. Externí monitor je od hyundai s VGA a normalně na stolním počítači je připojen přes redukci DVI (To funguje) a doma sem našel redukci DVI/HDMI a tu sem k tomu připojil, abych ho mohl připojit k notebooku, bohužel bez reakce.. Bylo mi řečeno, že v tom to případě VGA nepracuje s HDMI a potřebuji convektor.. Tak bych se chtěl zeptat (UJISTIT), jestli byste mi také doporučili, když mám monitor s kabelem VGA a notebook HDMI, tak koupit toto http://www.mironet.cz/delock-adapter-hdmi-a-1x-samec-vga-1x-samice+dp188381/ .. Bylo mi řečeno, že to bude fungovat, ale nezda se mi to..

Díky za všechny odpovědi a rady

13.07.2014 20:45
příspěvků:5 728

Ano to pomuze. Jestli ten monitor je starsi, tak bych popremyslel na upgradem lcd, samozrej.e zalezi co to je za monitor. Jinak predpokladam, ze v zadu nebo d i ci hdmi.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
13.07.2014 20:53
příspěvků:2

ze v zadu nebo d i ci hdmi.

To předposlední sem už nerozluštil :-D .. na monitoru jsou vzadu dva výstupy VGA a na notebooku jen HDMI.

Díky za odpověď

Jinak Externí monitor nutně nepotřebuju, tenhle je tak 4-5 let starý

14.07.2014 06:12
příspěvků:5 728

Pardon melo to byt ze v zadu na monitoru neni dvi ci hdmi. Kazdopadnr spravna odpoved :-D

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace