Úvod > Fórum > Internet > Problém s připojením na herni servery (1. - 2. denně).

Problém s připojením na herni servery (1. - 2. denně).

20.06.2016 17:42
příspěvků:6

Dobrý den, mám menší problém s internetovým připojením.

Tak 1.-2. denně se mi stane, že když se pokusím připojit na herní server (The Elder Scrolls: Online), tak mě hra nepustí do lobby ale rovnou mi napíše, že není možné se připojit k serveru....

(Kamarádovi to normálně jde)
Stahování/Surfování mi jde bez problémů!
Prosím o radu, Děkuji

20.06.2016 17:51
ověřen
příspěvků:2 090

Tak 1x až 2x denně mi chcípne auto. Kamarádovi to nedělá.

Prosím o radu, děkuji.
Chápeš nesmyslnost Tvého dotazu????

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
20.06.2016 18:05
ověřen
příspěvků:4 972

Nejspíš budou v daném okamžiku přetížené servery. Dalo by se to ověřit např. tak, že byste se v danou chvíli připojili s kamarádem, ale do toho se asi netrefíte.

Na té otázce nic nesmyslného nevidím, ale přijde mi zbytečná. Tohle je běžná chyba, která se stává denně!

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
20.06.2016 18:15
příspěvků:6

Nevím co je na tom k nepochopení -_-

20.06.2016 18:17
ověřen
příspěvků:4 972

K pochopení to je, jenom nečekej radu a pak se tedy zbytečně ptáš.

Servery bývají přetížené a pak se tohle normálně stává.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
20.06.2016 18:21
příspěvků:6
bluespirit | 20.06.2016 18:05

Nejspíš budou v daném okamžiku přetížené servery. Dalo by se to ověřit např. tak, že byste se v danou chvíli připojili s kamarádem, ale do toho se asi netrefíte.

Na té otázce nic nesmyslného nevidím, ale přijde mi zbytečná. Tohle je běžná chyba, která se stává denně!

Já si právě myslím že o servery nejde

Můj poskytovatel internetu je Wolfnet a kamarádův je UPC.

Př.: Pokud si otestuji připojení (Síť, porty) v programu uTorrent, tak mi zdělí toto ....

20.06.2016 18:23
příspěvků:6

Když mi tohle "ohlásí" ta mi ta hra nejde...

ale pokud je test v pořádku tak hra běží normálně...

Právě proto se ptám.. docela jsem z toho zmatený.

20.06.2016 18:43
ověřen
příspěvků:4 972

A co je na tom divného, když orojde test, jde přece i hra.

Co normální testy, ne Torent,

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
20.06.2016 18:52
příspěvků:6

No jde o to, že test projde "jednou za 100 let"

Normální test ? Pokud myslíte např.: http://www.speedtest.net/

Tak ten je v naprostém pořádku.
Mimochodem nejsem "Ajťák"

20.06.2016 18:59
ověřen
příspěvků:4 972

Pak je to těmi servery a s tím nic neuděláš.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
20.06.2016 19:00
ověřen
příspěvků:2 090

Omlouvám se, že lezu do vaší diskuze, ale vidím problém zde: "Můj poskytovatel internetu je Wolfnet a kamarádův je UPC."

Wolfnet je patrně Wifi připojení, UPC je kabel a našli jsme zakopaného psa.....

Dál už viz bluespirit.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
20.06.2016 19:02
příspěvků:6
bluespirit | 20.06.2016 18:59

Pak je to těmi servery a s tím nic neuděláš.

Nemůže to být servery když to kamarádovi jde... Spíš to bude internetem ale čekal jsem, že si tady přečtu nějakou radu.. ale tak nic.

Děkujii za váš čas

20.06.2016 19:03
ověřen
příspěvků:2 090

Chceš radu? Přejdi k UPC a budeš na tom jako kamarád. Jinou radu neznám.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
20.06.2016 19:04
ověřen
příspěvků:4 972

Dovolím si odporovat. Každý a kor hrací server někdy vypadne. Ano může to být providerem, ale také nemusí, může to být běžně přetížená síť.

Pokud je to 1-2 denně a na chvilku, není co řešit.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace