Problem s PC

08.04.2010 16:00
příspěvků:17

Dobrý den, při hraní her se zasekne zvuk a vypne obrazovka dříve se to stávalo jenom u některých her, ale ted je to skoro u všech, mám nejnovější ovladače grafické karty i biosu.

Dell Precision M6400
Grafická karta:Nvidia Quadro 3700M
Procesor:Intel Core Duo 2.66
RAM:4 GB

OS:Windows 7 a Vista (na obou stejný problém)

Prosím poradte

13.04.2010 18:28
příspěvků:25

Zkus zkontrolovat teploty HWmonitorem..

14.04.2010 08:49
příspěvků:208

Taketo príznaky ale vypatie sa notbuku alebo zaseknutie pri hrách je typickí prípad prehrievania notbuku, to že ti to už robí pri všetkých hrách je pravdepodobne sposobené nečistotami v notbuku, doporučujem rozobrat notbuk a vyčistit alebo ako vychodisko z núdze vziat notbuk ku kompresoru a dobre ho vyfúkat trebarz v pneuservise

14.04.2010 19:21
příspěvků:2

Ahoj lidi, prosímvás mám velmi vážný problém s mikrofonem, mikrofon je plně funkční (vyskoušeno) ale na mém pc nejede od té doby co jsem si nainstaloval skype, během hovoru mi to vypadlo. Vše je nastaveno správně tak nevím kde je chyba(skusil sem dynstalovat skype ale neomohlo to), prosímvás jestli náhodou někdo neví kde je ta chybička a jak jí vyřešit,předem děkuji.

22.04.2010 14:37
příspěvků:17

<fieldset><legend>stavac</legend>Taketo príznaky ale vypatie sa notbuku alebo zaseknutie pri hrách je typickí prípad prehrievania notbuku, to že ti to už robí pri všetkých hrách je pravdepodobne sposobené nečistotami v notbuku, doporučujem rozobrat notbuk a vyčistit alebo ako vychodisko z núdze vziat notbuk ku kompresoru a dobre ho vyfúkat trebarz v pneuservise

Volal jsem prodejci, ten mi poradil abych diagnostikoval hardware a nic to nenaslo.....nemohla by to byt nejaka systemova chyba????

22.04.2010 19:18
příspěvků:208

Na celkovú diagnostiku počitača je program Victoria 3.xx ktory sa zavadza ako boot CD alebo fleška, ked sa nezistí HW chyba tak to maš bud pobabraní windows alebo sa prehrial notbuk

23.04.2010 05:56
příspěvků:17

Taky bych rekl ze se prehriva.......jenze muj nazor je nezajima...a nevim jestli ho mam rozebirat kvuli zaruce

23.04.2010 13:19
příspěvků:13

Mám problém s nastavením vypínání/ resstartování PC, pokud se GPU zahřeje na 65°C. Myslím si, že je to dost málo, tak bych to potřeboval přenastavit. V biosu to nejde, proto bych potřeboval nějakou aplikaci, která to umožňuje. Jedná se o nb.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace