Úvod > Fórum > Hardware > Grafické karty > Problém s ovladači na Grafickou kartu.

Problém s ovladači na Grafickou kartu.

25.01.2017 14:21
příspěvků:2

Měl bych dotaz, mám v počítači GeForce GTX750 Ti s posledními drivery 368.81 (cca 4 měsíce staré), k ní mám připojené 2 monitory, počítač funguje jak má. Po instalaci nových driverů se chová počítač jako kdyby neměl žádné, grafická karta se přepne na základní od Microsoftu a ukazuje maximální rozlišení 1024×768, monitor funguje pouze 1. Po odinstalaci nových driverů se automaticky nainstaluje verze 368.81 a počítač opět funguje. Dokázal byste mi poradit? :/

25.01.2017 15:08
příspěvků:21

Když ti staré fungují tak si je nech nejspíš ta chyba bude v těch nových ovladačích mě na mé grafice taky ty nové blbnou.

26.01.2017 10:01
ověřen
příspěvků:4 972

Věčně opakovaná chyba, mít vše nejnovější! Nejnovější ovladače nemusí být vždy nejlepší a platí, že do toho co funguje se nehrabe.

Takže to nech být a nic "nevylepšuj".

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
26.01.2017 10:53
ověřen
příspěvků:2 090

A proto také nesnáším a nepoužívám programy a aplikace typu "Driver Updater", Iobit Driver Booster", "Advanced System Care" a podobné, protože relativně velmi často z důvodů popsaných bluespiritem nadělají víc škody, než užitku.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
26.01.2017 12:29
příspěvků:2

Tyto program nepoužívám, na update grafické karty používám pouze GeForce Experience, což je přímo od Nvidie

26.01.2017 12:35
ověřen
příspěvků:4 972

Tyto aktualizace nejsou třeba, dělají se pouze pokud si je nějaký program /hra/ vyžádá.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace