Úvod > Fórum > Software > Ostatní > Problem s notebookom

Problem s notebookom

26.12.2011 11:34
příspěvků:4

Dobrý deň,

Chcel by som vás poprosiť o zopár rád ako si poradiť s mojim problémom. Viete, že keď používate na notebookoch tlačidlá na menenie hlasitosti, jasu atd. tak sa vám na displayi zobrazí taká ikonka ktorá vám ukazuje zmeny. Tak toto je jeden z mojich problémov, že sa mi prestali zobrazovať. Druhý je, že včera sme skúšali s kamošom asi 4 hry z toho 3 nešli pričom výkon notebooku je úplne dostačujúci požiadavkám.

S tými hrami to vyzeralo asi takto:

1.hra : Vykonal som dvojklik na ikonku hry ukazovali mi pri kurzore, že sa načítava, a keď sa donačítavalo, tak sa vôbec nič nestalo.

2. hra : Tak táto hra sa nachvíľu aj zapla ale potom ma z nej vyhodilo...

No a ostatné hry boli na tom rovnako ako predošlé.

Ja si myslím, že aj viem, v čom je problém len neviem ako ho napraviť. Totiž si myslím, že problém bude v tom, že keď som si raz pozeral programy cez ovládací panel ,tak som tam našiel jeden taký, ktorý som nevedel na čo je. Chcel som ho vyskúšať, a tak som dal enter a začal sa mi zmazávať...,síce som to stihol zrušiť, ale nikdy viac som ho už nenašiel....

Vopred Vám Ďakujem za odpovede, Lubo

26.12.2011 12:06
příspěvků:5 728

co to je za notebook? jaky je operacni system?

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
26.12.2011 12:09
příspěvků:4

Je to Lenovo ThinkPad Edge 520.
Má Win 7 64bit

26.12.2011 12:17
příspěvků:88

A zkusil jsi obnovení systému?Někdy to pomůže pokud vybereš nejaký starší bod.

26.12.2011 12:18
příspěvků:4

Neskušal...a btw neda sa tym nic skazit?

26.12.2011 12:25
příspěvků:88

Nemělo by se nic stát.Běž na Sysytém a zabezpečení,obnovit počítač do dřívějšího stavu.

26.12.2011 13:04
příspěvků:4

sorry ale toto s tymi ikonkami som uz vyriesil, vedel by si mi pomoct s tymi hrami?

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace