Úvod > Fórum > Hardware > Notebooky > Problem s notebookem POMOC!

Problem s notebookem POMOC!

04.01.2016 14:02
příspěvků:6

Zdravim panove potrebuju poradit mam problemy s notebokem zniceho nic se vypne nekdy vydrzi treba hodinu a nic a nekdy se za 1hodinu vypne treba trikrat nootebook ma nainstalovany windows 7 cisty a byl tedka kompletne vycisteny takze prachem to neni co by to mohlo byt dal malo teplovodive pasty? zde prikladam fotku speed fanu(teploty jsou za pouzivani internetu atd zadne narocne hry nebo aplikace ) ohledne teplot treba mi nekdo poradi diky moc

jinak nazev notebooku Toshiba Satellite U500-1E6

https://www.alza.cz/toshiba-satellite-u500-1e6-d160386.htm

04.01.2016 14:13
ověřen
příspěvků:2 090

Je to jisté, že byl kompletně vyčištěný?? Ty teploty bez zátěže o tom moc nesvědčí.

Teplovodivou pastou to nebude, její vliv na chlazení se obecně velmi přeceňuje, spíše bych zkontroloval usazení chladiče CPU a to, zda se vůbec točí ventilátor CPU. Pokud je obojí v pořádku, tak to vyčištění vedlo nejspíš k "přicpání" cest chladicího vzduchu a je třeba to ještě jednou zkontrolovat a opravdu pořádně vyčistit!

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
04.01.2016 14:57
ověřen
příspěvků:4 972

Doplňující otázky, které vůbec nemusely být!

Co je to za stroj a jak je starý? Dělá to na baterku /jak je stará/, nebo i na zdroj?

Teploty jsou vysoké! Viz. kolega výše.
Edit: Už jsem dohlédl.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
04.01.2016 19:33
příspěvků:6

delato i na baterku i na zdroj a byl vycisteny na 100procent vcera jsem to delal ja osobne a nezbylo tam ani smitko

znovu pridavam foto teplot bohuzel stari nevim ale zadna novinka to neni a baterka tam sice je ale je ko vydrzi tak 5min max nekdy ani to ne

toshiba satellite u500-1e

mel jsem ho rozebrany a a instaloval jsem system zezacatku se sice netocil ale pak pri instalaci bezel

jo tady tyto teploty jsou kdyz byl zapnuty vetracek pod notebookem

04.01.2016 19:37
ověřen
příspěvků:2 090

Přečti si pořádně můj podpis. Tím zatím končím!

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
04.01.2016 19:57
příspěvků:20
dada-16 | 04.01.2016 19:33

delato i na baterku i na zdroj a byl vycisteny na 100procent vcera jsem to delal ja osobne a nezbylo tam ani smitko

znovu pridavam foto teplot bohuzel stari nevim ale zadna novinka to neni a baterka tam sice je ale je ko vydrzi tak 5min max nekdy ani to ne

toshiba satellite u500-1e

mel jsem ho rozebrany a a instaloval jsem system zezacatku se sice netocil ale pak pri instalaci bezel

jo tady tyto teploty jsou kdyz byl zapnuty vetracek pod notebookem

Zajdi na PC HELP,tam určite poradí.
04.01.2016 20:02
ověřen
příspěvků:2 090

max: Jsi si jistý??

Jinak takovéhle odkazy na konkurenci jsou nepřípustné!!

A pokud namítneš, že i já odkazuji na konkurenci, tak je to trochu o něčem jiném. Rozepisovat se tu o tom nebudu.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
07.01.2016 08:18
příspěvků:29
dada-16 | 04.01.2016 14:02

Zdravim panove potrebuju poradit mam problemy s notebokem zniceho nic se vypne nekdy vydrzi treba hodinu a nic a nekdy se za 1hodinu vypne treba trikrat nootebook ma nainstalovany windows 7 cisty a byl tedka kompletne vycisteny takze prachem to neni co by to mohlo byt dal malo teplovodive pasty? zde prikladam fotku speed fanu(teploty jsou za pouzivani internetu atd zadne narocne hry nebo aplikace ) ohledne teplot treba mi nekdo poradi diky moc

jinak nazev notebooku Toshiba Satellite U500-1E6

https://www.alza.cz/toshiba-satellite-u500-1e6-d160386.htm

Tak budeš asi mít upchani cladící rury. Jakej máš ventilátor?

Jsem Slovák. Sorry za chyby.
07.01.2016 08:22
příspěvků:29
bluespirit | 04.01.2016 14:57

Doplňující otázky, které vůbec nemusely být!

Co je to za stroj a jak je starý? Dělá to na baterku /jak je stará/, nebo i na zdroj?

Teploty jsou vysoké! Viz. kolega výše.
Edit: Už jsem dohlédl.

Ale može to byť aj vysokým prehrievaním.
Jsem Slovák. Sorry za chyby.
07.01.2016 08:43
ověřen
příspěvků:2 090

thomasko: Tys objevil Ameriku!!

Že se to přehřívá, je jasné hned z prvního dotazu (obrázku) tazatele

Ventilátor má nejspíš původní a pokud je funkční, nevidím důvod ke Tvé otázce.

Pro tazatele: Teploty s chladicí podložkou jsou výrazně jiné, což svědčí o závadě vlastního chlazení notebooku. Točí se vůbec ten ventilátor CPU?

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace