Úvod > Fórum > Hardware > Notebooky > Problem s notebookem

Problem s notebookem

10.08.2012 09:32
příspěvků:1

Zdravím, mám jistý problém s mým notebookem MSI GX630, kterému táhne na třetí rok. Jde o to, že zcela náhodně (aspoň podle mě) se zničeho nic sekne takovým způsobem, že obrazovka má najednou jen jednu barvu (bílá, béžová, červená... jak se mu chce), sekne se i zvuk a nereaguje na nic. Vždy ho musím natvrdo vypnout vypínacím tlačítkem. Stává se mi to nepravidelně, někdy jednou za týden, někdy co 2 dny a někdy třeba až po měsíci. Když to bývalo co měsíc, říkal jsem si kašlu na to dokud šlape, ale zatím si nový kupovat nepotřebuju. Nevím čím by to mohlo být, když se mi to stalo nikdy jsem ho nijak nevytěžoval, jen jsem třeba brouzdal po netu. Teploty jsou taky v normě. Myslel jsem jestli to není třeba grafickou kartou, ale co s tím fakt nevím. Přeinstaloval jsem i celý systém (Win7) a ovladače na grafiku taky. Jestli by někoho napadlo čím by to mohlo být nebo měl podobný problém, tak předem díky za reakce.

11.09.2012 17:06
příspěvků:2

Buď je něco se základní deskou, a nebo s celou grafikou.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace