Úvod > Fórum > Software > problém s neznámym programom
|<<1>>|

[VYŘEŠENO] problém s neznámym programom

Dotaz vyřešen reakcí: 03.07.2015 12:33

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.

Témata diskuze jsou zamykána automaticky po dnech bez reakce.

02.07.2015 19:25
příspěvků:12

Zdravím potreboval by som poradiť s týmto problémom , vždy keď zapnem pc po pár minútach mi vyskočí toto logo že program prestal pracovať , už to trvá pár mesiacov a neviem čo stým , vie mi niekto poradiť ?

02.07.2015 19:37
ověřen

(účet zrušen)
příspěvků:39

Zdravím tě,

jedná se zcela jistě z 99% o malware, který sídlí v tvém počítači.

Pročisti počítač jednorázovými aplikacemi Adwcleaner , Malwarebytes Antimalware, popřípadě Junkware Removal Tools ( JRT ) přes nouzový režim v sítí:

http://windows.microsoft.com/cs-cz/windows/start-computer-safe-mode#start-computer-safe-mode=windows-7

Nebo v případě pokračujícího problému se podívej zde:

http://www.pcforum.cz/forum/tema/frst-vytvoreni-a-kon-8857/

a pošli mi LOG z FRST a pročistíme.

02.07.2015 19:59
příspěvků:12

Takže prečistil som to programom Adwcleaner , dal oskenovať a vyčistiť , celý pc mi reštartovalo no objavilo sa to znovu , log sa mi sem ako subor nedá priložiť , na screen by to bolo na viac screenou , ktorá časť logu je dôležitá ?

02.07.2015 20:05
ověřen

(účet zrušen)
příspěvků:39

Přečetl jsi pořádně, jak máš vkládat výsledky LOGu?.

Nikam nespěchej ... pěkně pořádně nejprve otestuj ještě aplikacemi MBAM a JRT na ploše přes nouzový režim a ukaž výsledky testu.

02.07.2015 20:27
příspěvků:12

takže log

http://m.uploadedit.com/ba3e/1435870062702.txt

a druhý

http://m.uploadedit.com/ba3e/1435870123850.txt

po pár pokusoch sa mi hádam podarilo spraviť to správne

a tu sú výsledky z testov

http://m.uploadedit.com/ba3e/1435869728375.txt

http://m.uploadedit.com/ba3e/1435869699208.txt

03.07.2015 04:51
ověřen
příspěvků:1 873

Odinstaloval bych ten eset a nainstaloval avast.

Koukej na to co stahuješ a instaluješ.

A pro jistotu bych to nechal zkontrolovat i na viry.cz

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
03.07.2015 10:47
příspěvků:12

Takže čo mi teda poradíte stým spraviť ? ako Antivirus používam Microsoft Security Essentials , ten mi tie malwer tak isto neodstránil , + ako bonus stále mi nájde takéto trójske kone , dám remove all = čiže odstrániť všetky a po čase sa tam objavia znova a postupne to tam naskakuje . pridávam screen

03.07.2015 10:52
ověřen
příspěvků:4 972

Odstranil si ty nákazy? Remove all

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
03.07.2015 11:06
příspěvků:12

áno robím to pravidelne , no objavuje sa to tam stále znova , už teraz tam mám ďalší

momentálne to skušam čistiť nástrojom Microsoft safety scanner

03.07.2015 11:09
ověřen
příspěvků:4 972

Tak musíš vydržet než ti tritong vyhodnotí ty logy.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
03.07.2015 11:51
ověřen
příspěvků:2 090
blaider | 03.07.2015 11:06

áno robím to pravidelne , no objavuje sa to tam stále znova , už teraz tam mám ďalší

momentálne to skušam čistiť nástrojom Microsoft safety scanner

Microsoft Security Essentials a Microsoft Safety Scanner bych vynechal, nestojí za nic.

Nevím, jak jsi to dělal, ale měl jsem velmi podobný, možná stejný problém a k vyčištění mi stačilo Mbam a ADWCleaner. Když se Ti to nepovede, hodně vřele doporučuji ty viry.cz, popř. pc-help.cz, sekci HiJackThis.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
03.07.2015 11:54
ověřen
příspěvků:4 972

Tohle jsem chtěl napsat, ale pak jsem na to zapomněl.

Ty Mbam a ADWCleaner by na to opravdu stačit měly.

Byly aktualizované databáze?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
03.07.2015 12:09
ověřen
příspěvků:1 873

Asi těžko radit, když to buď nečteš nebo nerozumíš.

Čistil jsi to i tím mbam ? Log z něj nikde nevidím.

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
03.07.2015 12:33
ověřen

(účet zrušen)
příspěvků:39
blaider | 03.07.2015 11:06

áno robím to pravidelne , no objavuje sa to tam stále znova , už teraz tam mám ďalší

momentálne to skušam čistiť nástrojom Microsoft safety scanner

Poslal jsem ti už včera do vzkazů postup pro vyčištění LOGU. Provedl jsi tak?. Nebo jsi se nepodíval.

03.07.2015 12:43
ověřen
příspěvků:1 873

Myslím, že tohle jsme si už nějak ujasnili.

Ty postupy na čištění vkládej prosím sem.

Za prvé odpadne to, že to tazatel neviděl a za druhé to vidí i ostatní.

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
03.07.2015 13:48
příspěvků:12

Takže po poriadku , to že si mi napísal vzkaz , už som na neho odpovedal . som na fóre nový nevedel som že také niečo tu funguje, čakal som na odpovede tu . prečistil som to ako mi bolo povedané adwcleaner a jrt , ten Mbam som ešte neskúšal. použil som aj čistenie cez tie nižšie spomínané microsoft programy. a áno pravda nerozumiem tomu a práve preto som sa obrátil tu , pripájam ešte fixlog po prevedení krokov ktoré mi napísal tritong,

http://m.uploadedit.com/ba3e/1435930658448.txt ..

tak a nechcem predbiehať ale po vyčistení Microsoft Safety Scanner (objavil trojskeho kona, kt sceny predtým neobjavili) a následne úprave toho fix logu od tritonga a reštarte pc vyzerá že problém je vyriešený . a Ako tu niekto spomínal ten antivir čo používam Microsoft Security Essentials myslite že je zlý ? alebo odporučíte mi lepší ktorý je za free ?

03.07.2015 13:51
ověřen
příspěvků:4 972

Lepší jsou /zdarma/ Avast, Avira, nebo Comodo.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
03.07.2015 14:21
ověřen
příspěvků:1 873

Jak jsem uvedl výše avast, je free a v češtině, avira je taky dobrá, ale nemá češtinu. Comodu bych se raději vyhnul, zařeže se do systému a dost zpomaluje, alespoň měl jsem ten dojem a pak se mi taky zdálo, že už je nás v tom pc nějak moc, tak jsem ho sice s obtížemi, ale přece jen vyhodil.

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
03.07.2015 14:50
ověřen

(účet zrušen)
příspěvků:39
svata | 03.07.2015 12:43

Myslím, že tohle jsme si už nějak ujasnili.

Ty postupy na čištění vkládej prosím sem.

Za prvé odpadne to, že to tazatel neviděl a za druhé to vidí i ostatní.

Zdravím tě,

také nejsem ostřílený člen tady, ale jde velmi dobře vidět zde nahoře, že má vzkaz. Což není až tak důležité. Spíše jestli je jeho problém po čištění vyřešen.

I když jsem zde jednou doporučovat AV program nebude to už pravidlem. Každý samozřejmě doporučí zpravidla "paradoxně" zrovna, ten který momentálně používá.

03.07.2015 15:13
ověřen
příspěvků:1 873

:-) pokud má letité dobré zkušenosti a ten či onen AV program používá, tak by byl paradox kdyby doporučoval jiný než ten který používá, až na výjimky, třeba menší zátěž na systém když systém má starosti sám se sebou..(starší hardw., notebook,..)

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
|<<1>>|
Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.
Pokud budete vkládat odpověď bez znalosti dalších stránek můžete být mimo :)
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.

Témata diskuze jsou zamykána automaticky po dnech bez reakce.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace