Úvod > Fórum > Hardware > Síťové prvky > problem s nastavenim routeru

problem s nastavenim routeru

19.04.2006 18:24
příspěvků:7

mam problem s routerem MICRONET SP888C 4-port + 1 wan (nebo spis nevim jak ho nastavit :-( ) -> po cca 4 min se prerusi pripojeni ( ve hrach, telefonovani ), nevim co s tim, potreboval bych nejaky obecny navod jak nastavit router ....... DNS a IP jsem nechal prirazovat routeru. prime pripojeni funguje bez problemu. nevim jak nastavit v nastaveni routeru DNS a prekladku adres nebo jak se to tam dela..... dik za kazdou radu.. jde mi o obecny navod

21.04.2006 10:02

(neregistrovaný)

Problém nemusí být v routeru, já měl všechno perfektně nastavené, ale pořád jsem měl potíže se stahováním - zpočátku se rozeběhlo, ale během několika minut download totálně spadl na nulu a již se neobnovil. Nakonec se ukázalo, že monitorovací program poskytovatele vzhledem k nějakému přetížení sítě automaticky zablokoval určité porty, díky čemuž jsem nemohl využívat jisté služby (stahování přes sdílecí progarmy apod.).

Každopádně Tvou otázku bys měl směřovat na Tvého poskytovatele, který by ji měl vyřešit. V krajním případě, když selžou veškeré rady, by měl přijít s notebookem k Tobě domů a vše před tebou prověřit a zkontrolovat.

21.04.2006 14:37
příspěvků:7

internet mimo router ale jde. kdyz se pojim na primo ( mimo router) internet jde bez problemu- urcite je chyby v routeru

25.04.2006 07:25

(neregistrovaný)

No ja bych jeste zkusil novy Firmware. Jinak pokud je router v default nastaveni tak by se sam odpojovat nemel. Par jsem jich uz nakonfiguroval a takovy problem jsem nemel. Akorat u jednoho ADSL Asus Modemu+Rou+FW. Ten bezel bez problemu nekolik mesicu a po case se zacal odpojovat. Nahral jsem novy FirmWare a uz to jede bez problemu. Co mas vlastne za pripojeni?

25.04.2006 08:08
příspěvků:7

mam WIFI , firmware jsem zkousel dodany s routerem i nejnovejsi na netu, stale stejny problem..... potrebuji ho totiz rozehnat do 4pc .... problem s odpojovanim, no ne docela odpojovani ale naproste snizeni rychlosti zpusobi odpojeni online her, preruseni ip telefonie... je zajimave ze je to pravidelne po cca 5 min ......

.... tak doufam ze mi nekdo poradi :cry:

---jinak asi budu kupovat new router, protoze tento typ (MICRONET SP888C ) je pry problemovy rada C.. (technik o tom nic nevi)

MUZETE MI NEJAKY BEZPROBLEMOVY DOPORUCIT??

25.04.2006 09:13

(neregistrovaný)

Problem by mohl byt i v max. poctu sessions NATu. Teda pokud mas NAT zapnuty, jako ze jo, kdyz mas pripojene 4PC. Pokud se prekroci max. pocet spojeni, tak se router jakoby odpoji.

Gard

25.04.2006 09:35

(neregistrovaný)

Hmm v Natu? To se mi moc nezda... 4 kompy zase neni takovej pocet. Sam mam doma Tri kompy pres ktery hraju COD2 najednou a vsechno je vpohode. Jen me jeste napadlo. Jednou jsem mel problem v jedne firme s odpojovani routeru. Problem byl v nekompatibilita Adsl Modemu s ustrednou(coz sice neresi tvuj problem). Jenze kdyz jsem volal na podporu tak samozrejme tvrdili, ze chyba neni u nich a poradili mi at se podivam, jestli tam neni nejaka sitovka v PC ktera to odpojuje. Nevim jestli se tohle skutecne muze stat???. To odpojovani se Ti deje i kdyz je zapojeny pouze jedno PC?

25.04.2006 14:38
příspěvků:7

i pri zapojeni 1 pc se to snizuje/odpojuje.... hraju take COD2

sitovkou by to nemelo byt protoze drive bezelo vse v pohode na tomto routeru MICRONET SP888C( misto C-CKA na konci asi SB )

25.04.2006 19:50

(neregistrovaný)

Ja mam Linksys, zkousel jsem si hrat s nastavenim NAT i torrentoveho klienta na omezeni sessions a bez vysledku- jakmile spustim stahovani bittorentu, router behem nekolika minut padne..

19.12.2006 17:53

(neregistrovaný)

Jo jo pc to je veda

19.12.2006 17:54

(neregistrovaný)

jo jo M

07.01.2007 21:36

(neregistrovaný)

Ja som mal rovnaky poblem. Poblem je v praidelnom preruseni uploadu. Pravdepodobne chyba vo firmware. Radsej som kupil router 3COM ako cakat na bezchybny firmware.

03.04.2007 10:00

(neregistrovaný)

Hledám podrobný český návod na nastavení BR-N1 routru jinak 4 Port 10/100 internet Broadband Router

dík moooc

13.04.2007 14:38

(neregistrovaný)

Ja mam airlive router+wifi. mne to tiež odpojovalo ked som mal dhcp zapnuté. ked som dal saticku ip tak to ide v celku dobre, sem tam mi kvali signalu ide dole a odpojí sa to, ale riešil by som to cez firmware.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace