Úvod > Fórum > Hardware > Notebooky > Problém s napájením notebooku

Problém s napájením notebooku

14.02.2013 10:50
příspěvků:1

Dobrý den,

mám problém s napájením notebooku. Jedná se o notebook značky lenovo (G780), kde mi blbne nabíječka. Jde o to, že se mi notebook zapojený do zdroje chvíli nabíjí, pak zase nenabíjí, chvíli nabíjí, a tak se to pořád točí dokola (v řádech sekund). Tenhle problém jsem již řešil přes servis lenovo, který mi notebook opravil a poslal zpět, jenže problém se začal asi po dni používání opakovat. Do reklamační zprávy lenovo servis napsal "Reinstalovány původní ovladače". Chtěl bych se tedy zeptat, jestli se již někdo s tímhle problémem setkal. Problém totiž není v hardwaru, akumulátor, ani baterie mi žádnou chybu nehlásí, a lenovo servis mi vrátil vše tak, jak jsem to poslal k nim, takže bude problém spíše v ovládacích panelech, nebo nastavení počítače. Dále bych se také chtěl zeptat, jestli není problém připojený mobil do USB hned vedle napájení. Zdá se mi, že se problém projevil poprvé, když jsem měl zapojený mobil do USB, který se tam nabíjel (samsung). Děkuji mnohokrát za rady, Lukáš.

14.02.2013 11:52
příspěvků:5 728

To ze se akumulator hlasi OK, neznamena ze to neni chyba v HW. Ja si naopak myslim, ze to bude chyba v HW.

Nedavno se to resilo zde http://www.pcforum.cz/viewtopic.php?f=38&t=6931

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace