Úvod > Fórum > Hardware > Problém s myší HP H4R81AA

Problém s myší HP H4R81AA

26.09.2014 17:28
příspěvků:4

Ahoj,

dnes jsem si koupil tuto myš ( HP Touch to Pair Mouse, H4R81AA ), která se připojuje přes bluetooth, ale setkal jsem se s následujícím problémem. Myš jde v pohodě připojit a funguje, ale když se počítač(stačí spořič) nebo myš vypne, tak po opětovném zapnutí přestane komunikovat. Pomůže pouze odebrat a znovu přidat myš do seznamu zařízení. Hledal jsem všude možně, a podobný problém bez účinného řešení jsem zaznamenal tady: http://www.svethardware.cz/forum/showth ... -bluetooth

Mám Acer Aspire 6920g s OS W-Vista.
Díky za rady.

28.09.2014 14:21
ověřen
příspěvků:44

Není málo nabitá baterie? A někdy nestačí signál "odrazem", jestli rozumíš...

01.10.2014 18:03
příspěvků:4

V baterii to určitě nebude. Myš je nová a po opětovném spárování funguje ber problému. Co znamená signál odrazem vůbec netuším...

02.10.2014 18:53
ověřen
příspěvků:44

V baterii to může být,někde jsem o tom četl. Signál odrazem říkám tomu, že signál nejde přímou čarou, to znamená, že je přijímač signálu v pc, kterej je umístěnej třeba pod stolem, myš je na stole. Že je myš nová neznamená, že je dobře nabitá. Ještě si otevři Správce zařízení - Zařízení standardu HID - Řízení spotřeby a zaškrtni políčko. Za zkoušku nedáš nic.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace