Úvod > Fórum > Ostatní > PCForum.cz > Problém s myší

Problém s myší

26.03.2014 18:34
příspěvků:1

Zdravím, mám takový problém s myší. Né konkrétně s myší, ale spíš s PC, který dělá problémy s tou myší. Jelikož ať připojim k PC jakoukoliv myš, problém stále trvá. Inu problém mám takový, že když dám na PC režim spánku a pak ho proberu, tak mi myš/kurzor blbne tak, že ať kliknu na cokoliv on buď na to klikne několikrát, nebo jakoby kliknul ještě hned potom někam jinam. Př.: Když jsem chtěl kliknout do vyhledávače a něco napsat, nemohl jsem, jelikož jsem tam neměl daný kurzor. Když kliknu na start a chci restartovat PC, kurzor ho místo toho vypne, než se dostanu k tlačítku vypnout. Nebo když rozkliknu složku tak se mi složka zobrazí 2x. Pokud jsem v prohlížeči, nemůžu přepínat mezi 2 jednotlivými (otevřenými) prohlížečemi, jelikož mi to místo toho začne problikávat. Pokud však PC restartuju, vše je v pořádku.

OS mám windows 7
Děkuji za všechny odpovědi.

28.10.2014 13:52
příspěvků:13

Také mám problém z myší, a to takový že mi utíká šipka/kurzor.Takže když chci otevřít prohlížeč šipka se sama od sebe cukne a otevře např. obrázek na ploše, když chci rozkliknout odkaz,video, nebo hraju online hry často se stává že si omylem rozkliknu nebo zavřu kartu v prohlížeči nebo si omylem prohlížeč zavřu (to dost naštve hlavně při onlinovkách). Proto bych se rád zaptal čím to může být a jak se toho zbavit.

06.11.2014 14:04
ověřen
příspěvků:1 873

Je to PC nebo notebook (zkus jinou, vypni TouchPad)?

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
25.12.2014 22:08
příspěvků:16

Pravdepodobne si pripojený na nejakého "technika", ktorý bez vedomia inštaluje nejaký vírus. Čiže, inak povedané, hacker.

27.01.2015 05:03
příspěvků:2

Dnes jsem si na tablet stáhl 10. díl Pána Času, ale když jsem ho ve VLC chtěl spustit [url=http://www.actualtests.com]70-680[/url]

, tablet se mi zasekl. Už se to táhne 1 a půl hodiny a já nevím, co mám. Prosím pomozte.

Tablet: Lenovo Ideatab A3500-FL
PS: VLC se mi už dlouho seká.

27.01.2015 06:39
ověřen
příspěvků:1 873

Restartuj ho. (Reset)
--

Pak ten VLC odinstaluj, vyčisti tablet třeba master cleanerem .

Znovu nainstaluj VLC a zkus.

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace