Úvod > Fórum > Hardware > Síťové prvky > problém s modemem d link 362 T

problém s modemem d link 362 T

30.01.2007 09:24

(neregistrovaný)

Mám tento modem a stává se že modem prestane načítat stránky nebo přeruší stahování a po treba 2 minutách opět funguje.Nevíte někdo kde by mohla být chyba?

10.02.2007 09:05

(neregistrovaný)

Dlink 362T neni ani router ani nic podobneho....je to neskutecne orezana verze modemu pro ADSL...byt na tvim miste tak ho vyhodim ven oknem a koupim si novy...lepsi....jen ne DLINK!!! Opravdu co se tyce ADSL sou nanic...jinak jako sitovky, switche atd sou docela dobry.

17.02.2007 08:11
příspěvků:7

<fieldset><legend>Tomas K:10.02.2007 10:05</legend>Dlink 362T neni ani router ani nic podobneho....je to neskutecne orezana verze modemu pro ADSL...byt na tvim miste tak ho vyhodim ven oknem a koupim si novy...lepsi....jen ne DLINK!!! Opravdu co se tyce ADSL sou nanic...jinak jako sitovky, switche atd sou docela dobry.

Nevim, ale ty nove D-Linky Routery se mi zdaji byt dobre, měl jsem zapujčeny .. teď nevim ten typ, ale takovy obyč jen 4*Enth. a byl jsme hodně spokojeny.. ohodně lepši ne XaVi.. Ktery nepodporuje ani QoS

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace