Úvod > Fórum > Hardware > Notebooky > Problem s klavesnicou

Problem s klavesnicou

11.07.2011 15:19
příspěvků:3

Zdravim, z nicoho nic mi zacala blbnut klavesnica.. Mam notebook Lenovo G560.. Pri starte notebooku klavesnica vacsinou funguje, no ak stlacim niektore tlacidlo ako "6" alebo lave "CTRL", tak cela klavesnica prestane fungovat. Tychto klaves co to sposobuju je viacej.. Ak sa im vyhnem tam nie je problem, no ak stlacim niektore z danych klaves tak prestane fungovat vsetko. Dakujem

11.07.2011 15:31
příspěvků:5 728

dela ti to i pred startem systemu? napr kdyz jdes do biosu a pak zmacknes nejakou tu klavesu, tak jestli prestane pc reagovat. jestli jo, tak ten notas hod na reklamaci, nebot to bude nejspis hw chyba. pokud jsi tam vylil nejakou stavu nebo neco,tak zkusit vymenit klavesnici.jeste me napadlo zkusit pouzit externi jestli tkbude takz delat.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
11.07.2011 17:10
příspěvků:3

externa klavesnica ide v poriadku.. Klavesnica blbne aj v biose, tak to bude asi HW... nema niekto aspon tusenie kolko by mohla stat oprava? aby som mal aspon trochu predstavu...

11.07.2011 17:45
příspěvků:5 728

proc si ho nechavat opravovat, kdyz je na to zaruka

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
14.07.2011 14:34
příspěvků:3

praveze zaruka nie je.. notebook mi darovali asi pred rokom v jednej firme, kde som pracoval, ale fakturu, ktora je potrebna na reklamaciu si samozrejme nechali oni. Oni ich brali viac z velkoskladu. Tak by to bolo zlozite riesit, kedze uz mam druhy job..

14.07.2011 14:46
příspěvků:5 728

ja nevim jak u vas, ale u nas v hodne obchodech to vyreklamuji i bez papiru (napr. vodafone udela kopii zarucaku a posle vam ji, nasledne posles mobil na reolamaci. alfacomp-zarizeni musi mit seriove cislo a obvykle to dohledaj,...). jinak oprava vyjde minimalne na 1500, jestli je chyba jen v klavesnici.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace