Úvod > Fórum > Hardware > Ostatní > Problém s Klávesnicí

Problém s Klávesnicí

21.02.2015 00:44
příspěvků:3

Dobrý den, jste asi moje poslední naděje jak mi pomoci. Mám velký problém a to je ten že se mi seká klávesnice ( u her a psaní ). Děje se to tak že chvíli to jde normálně ale potom se to sekne tak na 0,7 vteřiny a pak dál pokračuje. Ve hrách mi klávesnici buď seká a nebo daná klávesnice udělá ve hře více pohybu než jsem držel klávesu. Zkoušel jsem přeinstalovat ovladače jak z CD tak i z officiálních stránek a bohužel to nepomohlo :-( . Verze BIOSU a všech dalších ovladačů jsou aktuální. Problém není jen u mé klávesnici ale u jakékoliv dám do PC.

Klávesnice: Genius GX-Gaming Imperator

21.02.2015 06:53
ověřen
příspěvků:1 873

Jaký máš OS ?
Zkusils ji zapojit do jiného usb?
---

Pravděpodobně by mohlo jít i o nějaký bordel v pc.

Stáhni adwcleaner, spusť kontrolu, nálezy smaž .

Stáhni mbam http://www.slunecnice.cz/sw/malwarebytes-anti-malware/

opět nainstaluj nech proběhnout rychlou kontrolu, nálezy smaž.

Popřípadě můžeš provést kontrolu skrze kaspersky rescue disk viz

http://www.pcforum.cz/forum/tema/problem-s-pc-7923/strana-2/#reakce-40411

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
21.02.2015 09:26
příspěvků:3

Mám windows 7 ultimate 64bit, když klávesnici dám do jakéhokoliv USB tak to nepomůže.

Tyto programy jsem zkoušel ale bohužel bez výsledku :-(

22.02.2015 11:26
ověřen
příspěvků:44

Podle mě je klávesnice mechanicky poškozená.

Ale nemusím mít pravdu

22.02.2015 18:40
ověřen
příspěvků:1 873

Od kdy to dělá ? Možná zkusit bodem obnovy. Nebo zkusit opravu systému z instal CD.

(Píše, že to dělá každá klávesnice, tak by neměla být poškozena)

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
22.02.2015 20:16
ověřen
příspěvků:44
scarner | 21.02.2015 00:44

Dobrý den, jste asi moje poslední naděje jak mi pomoci. Mám velký problém a to je ten že se mi seká klávesnice ( u her a psaní ). Děje se to tak že chvíli to jde normálně ale potom se to sekne tak na 0,7 vteřiny a pak dál pokračuje. Ve hrách mi klávesnici buď seká a nebo daná klávesnice udělá ve hře více pohybu než jsem držel klávesu. Zkoušel jsem přeinstalovat ovladače jak z CD tak i z officiálních stránek a bohužel to nepomohlo :-( . Verze BIOSU a všech dalších ovladačů jsou aktuální. Problém není jen u mé klávesnici ale u jakékoliv dám do PC.

Klávesnice: Genius GX-Gaming Imperator

http://www.slunecnice.cz/sw/slimdrivers/
23.02.2015 17:56
ověřen
příspěvků:1 873

Ovladače má aktuální další skvělá rada - slimdrivers :-) :-) :-)

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
24.02.2015 13:50
příspěvků:3

Ahoj, bohužel vše co jsi mi napsal tak už jsem použil či aktualizovat. Včera jsem přeinstalovat Windows a už to jede krásně :-) Moc krát děkuji za ochotu a měj se pěkně :-)

/Scarner

24.02.2015 13:59
ověřen
příspěvků:1 873

Ok, můžeš dát vyřešeno. :-)

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace