Úvod > Fórum > Hardware > Notebooky > Problém s klávesnicí a myší po aktualizaci W10 NTB Asus

Problém s klávesnicí a myší po aktualizaci W10 NTB Asus

25.03.2020 06:37
příspěvků:1

Zdravím všechny.

Prosím o naléhavou pomoc, co by mohlo být s mým NTB Asus X555U. V Minulém týdnu se mi aktualizovali W10 a od té doby mám problém s klávesnicí a myší. Klávesnice na NTB někdy reaguje, většinou vůbec nic. Mám připojenou externí přes USB a problém je obdobný. Když zapnu numlock, tak samovolně píše samé 111111111111111111 a různé klávesové zkratky, samo se objeví políčko vyhledávání a píšou se do něj ty jedničky atp. Pokud numlock vypnu, klávesnice funguje ok (jen externí), ale je problém s myší - ta samovolně cestuje po monitoru šikmo dolů vlevo.

Klávesnici na notebooku nikdo neopolil, ani mechanicky nepoškodil. Notebook jsem otevřel, kontroloval plochý kabel, vyčistil kontakty a nic. Ve správci zařízení se vše jeví jako ok, ovladače s datem vydání 2006, takže v tom by snad po aktualizaci neměl být problém. Všechno se zkrátka jeví ok, ale ok to není.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace