Úvod > Fórum > Software > Ostatní > Problém s internetem

Problém s internetem

02.05.2012 17:48
příspěvků:145

Ahoj, předem se chci omluvit nevím kam jsem to měl zařadit tak doufák, že jsem to typl.

1)Mám problém s připojením, často mi padá nebo nejde vůbec. Když restartuju modem tak mi net na pár minutek jde ale pak zase padne nevíte čim to může být ? Jinak často k nám jezdí lidi od STARNETU a něco s tím dělají.

2) Přemýšlel jsem o přejetí k někomu spolehlivému, proto se ptám nemohli by jste mi doporučit nějaký dobrý "internet"??

Napadlo mě UPC prý je spolehlivé.

02.05.2012 18:21
příspěvků:51

Taky se mi tohle stávalo, ale jen o Vánocích. Každý den mi to spadlo a musel jsem jít resetovat modem. Asi to bylo přetížené, když na vánoce byli lidi doma a seděli u počítačů. Po novém roku to už padat přestalo. Zavolej svému dodavatelovi, řekni mu co máš za problém a když to nevyřeší, tak prostě přejdi k někomu jinému.

02.05.2012 19:21
příspěvků:5 728

Pokud nenapises odkdud pochazis a ulici kde bydlis, tak ti logicky tezko poradime. Starnet je v nekterych lokalitach nekvalitni. UPC je v poho, ale mas v baraku pripojku?

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
03.05.2012 09:30
příspěvků:1 279

Okamžitě bych to řešil s poskytovatelem a pokud rychle nezjedná nápravu, tak bych vypověděl smlouvu a šel jinam:-)

http://www.nonstoppc.cz - Nonstop PC servis Praha a okolí - opravy PC a notebooků, odvirování, obnova dat, poradenství, pc sítě a wifi, instalace a reinstalace PC, čištění PC a notebooků, optimalizace chodu, upgrade PC
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace