Úvod > Fórum > Hardware > Pevné disky > Problem s HDD
|<<1>>|

Problem s HDD

01.09.2015 08:32
příspěvků:13

Caute mam novy PC celkom mašina a adokupil som si SSD pomocou toho programu na migráciu dat od Samsungu som si preniesol win z HDD na SSD a to miesto na HDD som sformatoval, v BIOSE som nastavil bootovanie z SSD a bolo to hotove. 4 mesiace vsetko bolo v pohode win sa mi nacital za krasnych 22 sekund a zrazu pred par dnami som zapol PC a nic čierna obrazovka win sa nehce nacitat. Skusil som ho restartovat este raz a nnic. cierna obrazovka v kuse ako zalkadka sa nacitala a už aj jakeby sa isiel nacitat ale ne... nic tak som skuil odpojit HDD a mal som zapojene len SSD s windowsom a zapol sa uplne bezproblemov... tak som zapojil HDD naspat a zapol som ho a nechal som tu ciernu obrazovku bežat ci sa nieco nenacita... a po asi 5+ min. mi vypisalo že program CHSDK ci daco take viete.že chce skontrolovat sytemovy subor na D ciže niečo v HDD možem tu kontrolu zrušit do 10 sec. tak som ju nechal nech to skontroluje tak so skontrolovalo aj nejaky dennik USN a vypisalo že kontrola bola dokončena ale win sa aj tak nenacital.. aj ked som tu kontrolu zrušil.. :-( chlapci ja neviem co mam robit poradte mi ...

01.09.2015 09:41
ověřen
příspěvků:4 972

Nikde tu nevidím důležitou informaci, jaký máš systém? Tohle vypadá to na poškozeny HDD.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
01.09.2015 09:44
příspěvků:13

Win 7 Ultimate... ale ked mam zapojene len SSD s windowsom tak ide vsetko v pohode... teraz ho mam zapnuty..

01.09.2015 09:46
ověřen
příspěvků:4 972

Ano, ale jak zapojíš HDD, tak to nejde. Tak jsem to pochopil.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
01.09.2015 09:49
příspěvků:13

ano.. :-( a ten nouzovy režim zapnem v BIOSE?

01.09.2015 09:51
ověřen
příspěvků:4 972

To s nouzákem jsem odstranil, je to nesmysl. Zkusit to ale můžeš. Zapni PC a ihned opakovaně mačkej F8, vyber NR.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
01.09.2015 10:56
příspěvků:13

No tak som stlačal F8 a zobrazilo sa mi toto... dal som dnuka CD s napalenym win 7 a restartoval som pc opat sa mi to zobrazilo dal som continue zobrazilo sa mi take že čo chcem spustit tam bolo Windows 7 tak som to potvrdil restartoval sa a opat to iste potom pod tym bolo že spustit kontrolu pamate tak som dal to prebehlo to a nic tam este pisalo že vysledky testu sa zobrazia po restarte a le nic zase to prve...

01.09.2015 10:57
příspěvků:13

tu je ta kontrola lebo do jedneho prispevku nemožu is 2 obr... GG

01.09.2015 11:03
ověřen
příspěvků:4 972

To DVD ze kterého to instaluješ je asi poškozené.

Ale stejně nechápu proč a co s tím vlastně děláš. Píšeš, že když odpojíš HDD tak systém na SSD běží a tak to snad má být!

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
01.09.2015 11:07
příspěvků:13

Tak neviete čo s tym je? :-(

01.09.2015 11:07
ověřen
příspěvků:4 972

Teď jsem něco napsal, odpověz na to!

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
01.09.2015 11:14
příspěvků:13

no ale nedostanem sa na HDD tam mam fotky dokumenty hry a všetko možne...

01.09.2015 11:18
ověřen
příspěvků:4 972

Abychom si to ujasnili.
Pokud zapojíš SSD, pak vše běží jak má.
Pokud připojíš ještě HDD, pak nejde nic.

Zatím mne napadá pouze to, že je vadná elektronika HDD a jak to opravit, krom výměny té elektroniky netuším. Pokud mám pravdu, pak vše co je na HDD je ztraceno, ale třeba se mýlím.

Tím že tam budeš rvát nelegální systém to neopravíš!

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
01.09.2015 11:23
příspěvků:13

ano tak to je... a neviete nahodou príčinu toho prečo sa pokazil HDD?

01.09.2015 11:26
ověřen
příspěvků:4 972

HDD je elektronické zařízení jako každé jiné a pokazí se stejně jako třeba TV.

V současné době mohou být příčinou vysoké teploty, ale to je jen spekulace.

Zkusil bych ten HDD zapojit do jiného počítače, třeba u kamaráda, zda se to bude chovat stejně.

Pokud by to u něho běželo, pak budeme hledat chybu jinde.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
01.09.2015 11:29
příspěvků:13

mal som to namysli tiež no najjprv som to chcel dat tu.. tak skusim to a ked nic nezistime tak už v sobotu som dohodnuty s mojim znamym ktoremu ten PC dam a sa mi na to pozrie... tak dakujem za reakcie

01.09.2015 11:31
ověřen
příspěvků:4 972

Ještě mám otázku. Co se stane, když odpojíš SSD, zapokíš jenom tern HDD a zapneš to? Zkus to!

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
01.09.2015 13:09
příspěvků:13

Zapne sa mi to iste co predtym..

01.09.2015 15:52
ověřen
příspěvků:4 972

Stáhni HirensBoot. Vypal jako obraz disku, nabootuj a tam najdeš programy na kontrolu HDD.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
01.09.2015 15:55
příspěvků:13

A ako skontrolujem HDD, ked pc s HDD nezapnem?

|<<1>>|
Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.
Pokud budete vkládat odpověď bez znalosti dalších stránek můžete být mimo :)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace