Úvod > Fórum > Hardware > PC - desktopové počítače > Problém s grafikou - černobílá obrazovka

Problém s grafikou - černobílá obrazovka

13.01.2010 17:26
příspěvků:1

zdravim, mám problém s grafickými kartami, z nějakého důvodu mám šedý obraz, zkoušel jsem už několikrát přeinstalovat ovladače nové i staré a pořád šedo. Poradí mi někdo? Mám Ati HD4570 a HD3200, Vistu home premium 32

16.01.2010 07:15
příspěvků:208

<fieldset><legend>utresyby</legend>zdravim, mám problém s grafickými kartami, z nějakého důvodu mám šedý obraz, zkoušel jsem už několikrát přeinstalovat ovladače nové i staré a pořád šedo. Poradí mi někdo? Mám Ati HD4570 a HD3200, Vistu home premium 32

Skús preinštalovať vistu no skratka nova inštalacia, pokial je to notbuk a je v nom skrita particia tak z nej to spustit, prv než sa do toho pustiš a je ten notbuk v záruke tak si sprav backup čiže recovery operačneho systemu z c:/ cez program bud acronis alebo norton ghost, takuto zalohu si napal na DVDčka a odlož, v postupe vytvarania bacup si to nastavíš na velkosti medii, preinštaluj vistu a keby sa to opakovalo ta zavada tak reklamuj notbuk pokial je v záruke, ked sa vrati notbuk z reklamacie tak to vrátiš nazad z recovery čo si si vytvoril na DVDčka, ak nevieš robyt z norton ghost tak si stiahni navod ktori som vytvoril v PDF a dal na internet a v pripade nejakích nejastností mi pošli email a ja sa ti ozvem

mailto:stavac@zoznam.sk

link: http://depositfiles.com/files/upb2oeu0c

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace