Úvod > Fórum > Hardware > Grafické karty > Problém s Grafickou kartou GTX 1060 > černá obrazovka u her.

Problém s Grafickou kartou GTX 1060 > černá obrazovka u her.

21.01.2018 07:46
příspěvků:1

Dobrý den, mám problem na 100% s verzi grafiky nejspiš. Nejsem zběhlý v PC, ale můj pc mi hlásil chybu s ovladači Nvidia. Bylo to třeba 3x za hodinu, můj kamarád mi poradil at si přeinstalují ovladače. Před přeinstalováním jsem spouštěl hry uplně bez jakéhokoliv problému, ale hlásilo mi to tu chybu. tak jsem si řekl ok přeinstaluju ovladače neni to těžké, zašel jsem na stránky Nvidie a stáhl tam nejnovějši verzi ovladaču v390... Poté mi hry (některé, ne všechny) běží třeba 5-10 minut a pak když schodím hru na plochu a obnovím je black screen, když projdu portálem tak mi zmizi myš, zmizi mi hotbar, ale funguje zvuk , hra běží jak má, klávesnice funguje, ale nevidím myš nic nemůžu dělat. Hledal jsem na fórech a narazil jsem na podobny problém, řešením bylo prý geupgradnout ovladače a proto se prý musí odebrat programem : Driver Sweeper. Po staženi programu jsem ho nainstaloval, ale po spuštěni mám 3 složky s Nvidii, nevím jak to odinstalovat. Poradil by mi někdo zběhlejší než já prosím. Děkují.

22.01.2018 14:26
příspěvků:34

Ahoj ja bych odinstaloval veškeré nvidia ovladače, restartoval a pak nainstaloval nové ovladače nvidia.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace