Úvod > Fórum > Hardware > Monitory > Problém s DVI a D-Sub

Problém s DVI a D-Sub

09.07.2012 11:19
příspěvků:52

Ahoj lidi a rádci mám jeden menší problém který se týká obrazovky a vůbec nevím co stím. Jedná se o to že mi včera začalo jak u ma*orů vyskakovat na obrazovce (nemyslím ve Windows 7 čistě obrazovka) Input Select a furt se tam mění DVI a D-sub jednou jsem to měl taky ale přešel jsem na DVI s D-sub a přestalo to a zas po cca 7 měsících nevíte někdo co stím ? (jenom když se to změní tak se vypne obrazovka a přeskoči to asi na D-sub)

09.07.2012 12:09
příspěvků:5 728

nemas pripojeny oba dva kable? neni zasekly cudlik? )

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
09.07.2012 12:13
příspěvků:52

Nemám mám jenom jeden a "čudlík" nevim jakej myslíš.

09.07.2012 12:14
příspěvků:5 728

ne neni tam jen jeden cudlik... proste ten kde nastavujes kontrast, menis input select, atd,... Popripade muze byt povoleny nebo spatny kabl...

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
09.07.2012 12:19
příspěvků:52

Já myslel že myslíš nějakej "čudlík" vzádu na monitoru (třeba něco jako restart) ano mám a mám tam i AUTO aby se to naladilo samo ale blbne to myslím že to blbne kvůli nějaký frekvenci protože když projíždí auto vždykcy mi to začne dělat teda dneska ale už to zase přestalo tak nevím co stím vždy se mi to stane tak 1 za 3 měsíce

09.07.2012 12:26
příspěvků:5 728

tak to neres... kdyby to delalo kazdych 5 minut, tak chapu, ale jestli jednou za 3 mesice, tak je to jedno

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
09.07.2012 12:28
příspěvků:52

Já vim no já na to taky ani nějak nemyslim ale v tu chvíli bych všechno na dosah ruky zníčil protože je to strašně k naštvání

19.07.2012 12:39
příspěvků:52

Ahoj lidi, tak tenhle problém už mám zase zpět ale tentokrát ve většim nasazení už to dělá cca 2h. a nemůžu se na jakym koliv forumu dopátrat co je to za problém prosim vás, složte hlavy dohromady a skuste něco vymyslet už mám s toho noční můry. Díky moc !

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace