Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Problém s domácí sítí_sdílením Win10

Problém s domácí sítí_sdílením Win10

16.02.2021 15:31
příspěvků:20

Před nedávnem jsem řešil nefunkční síťové propojení 2 domácích pc +wifi notebook přes vdsl router. Nějak se mi to povedlo zprovoznit, ale nyní to je opět nefunkční. Jednou to jde, jednou ne. Někdy se dostanu pouze na některá místa, prostě je to nevyzpytatelný. Hláška os je obecná – viz screen https://monosnap.com/direct/WHkNOa3OYwTrMKBsgu7MDf9A3KfmQl

Všechny složky na všech discích jsou nasdílené, mám admin práva. Snad hw chyba 6let starého routeru zyxel? Jde to nějak zjistit, nebo ověřit nějakým programem na kontrolu sítě? Nebo hned koupit nový? Už fakt nevím, co s tím. Díky za případnou radu.

Petr

16.02.2021 20:35
příspěvků:5 728

podle ip adresy se tam dostaneš i když se nejde připojit podle dns jména?

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
23.02.2021 15:48
příspěvků:20

byla jsem pár dnů offline... proto reakce až nyní:

ne, nedostanu s tam nijak. Chce to pořád heslo, jméno. Nepustí mě to dál, i když je všechno vzájemně dostupné, nasdíleno.

25.02.2021 19:05
příspěvků:5 728

v rozšířených možnostech sdílení máš nastaveno v oprávbění sdílet everyone?

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace