Úvod > Fórum > Hardware > Pevné disky > Problém s diskem D

Problém s diskem D

25.12.2011 21:58
příspěvků:49

Zdravim,

mam v PC disk C a D.Disk C je menší (asi 40GB) a je na něm Windows.Disk D je větší (asi 80GB) a zatim je prázdný.Ale probém nastává když v Tento počítač kliknu na D a dám vlastnosti,tak mi to píše že volný místo 0 bajtů a využité místo taky 0 bajtů.Když se ho pokusim otevřít tak píše,že disketa v jednotce D není naformátovaná a jestli si jí přeju naformátovat.Přitom včera sem v tom disku normálně byl a všechno bylo v pořádku.Kde můžu být chyba?Dneska sem jen k PC připojoval internet a trochu s ním posouval,jinak nic.

Dík

25.12.2011 22:21
příspěvků:49

Tak sem na radu dal naformátovat a už se do něj dostanu,ale ve vlastnostech píše kapacitu jen 7,8 GB místo 80GB.

26.12.2011 06:07
příspěvků:2

Doporučuji si ve správci disků prohlédnout logické rozdělení, správce najdeš následovně pravým tl. myši na tento počítač -> spravovat -> Správce disků.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

uživateli udělen ban z důvodu spamování (navrhuji banan.cz dat do ban listu).

Hosting Banan.cz - webové stránky zdarma
26.12.2011 10:13
příspěvků:49

Tak tady print screen ze právce disků http://www.uloz.to/12016696/spravce-disku-bmp .Mě se zdá všechno v pořádku.Tady ještě přikládám print screen z vlastností disku D http://www.uloz.to/12016698/disk-d-bmp .Jinak když chci D otevřít,tak zase chce formátovat.

23.09.2012 14:37
příspěvků:4

Ahoj, mě tuhle hlášku píše externí HDD ... jen sem neformátoval. Myslí, že se to stalo tak, že sem disk přeplnil ... viz popis níže

Ahoj, mám 500 GB externí harddisk a asi se s tal to, že sem jej nějak přeplnil. Naposledy sem na něj nahrával nějaké fotky, jednu podruhé ... no a najednou když jej zapojím, tak mi to píše hlášku, že je potřeba naformátovat disk. nerad bych ale přišel o data na disku. Pomocí Easeus data recovery wizard free edition 5.0.1 sem zjistil, že na disku data jsou.

Tak mě napadlo, že kdybych mohl smazat část dat na disku (nepotřebných), tak by snad mohl zas plně fungovat. jenže je problém, že se k datům nemůžu dostat, jak sem psal, když disk připojím, windovs po mě chce abych disk zformátoval.

Neexistuje nějaký program, který by mi umožnil dostat se k datům na disku a pracovat s nimi, nejlépe v CZ?

Děkuju. Martin
skvoraceklevel 0

Příspěvky: 1Registrován: před 11 minutami

Nahoru

--------------------------------------------------------------------------------

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace