Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Problém s bootováním

Problém s bootováním

04.10.2015 10:32
příspěvků:5

Ahoj, mám takový menší problém... Včera jsem měl perfektně fungující sedmičky a rozhodl jsem se že zkusím desítky... Update jsem stáhl a nainstaloval, ale po restartu počítače vždycky jenom na chvílu naběhne načítání, objeví se logo desítek a pak se počítač restartuje... Vzal jsem tedy disk z notebooku, z něj jsem spustil systém a na původní disk z PC jsem nainstaloval sedmičky... Ty v pohodě naběhli, začal jsem instalovat drivery a Nvidia driver potřeboval restart... Tak jsem restartoval, ale po restartu se děje úplně to samé co předtím - logo win desítek a pořád dokola restartování...

Děkuju za pomoc!

04.10.2015 11:46
ověřen
příspěvků:2 090

"Vzal jsem tedy disk z notebooku, z něj jsem spustil systém a na původní disk z PC jsem nainstaloval sedmičky... "

Můžeš upřesnit tohle tvrzení? Jaký disk jsi vzal? HDD nebo....?? Kam jsi ho připojil? W7 jsi instaloval z čeho? Na čistý, formátovaný HDD? Ze systému?!?!?!

Obávám se, že jsi spustil slušný guláš.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
04.10.2015 12:18
příspěvků:5

Vytáhl jsem HDD z notebooku, zapojil do něj napájecí a sata konektor. na systému z něho nabootovaném jsem přes daemona spustil ISO sedmiček, dal jsem čistou instalaci na disk, na kterém byl systém původně(120GB SSD)

04.10.2015 14:01
příspěvků:5
satam | 04.10.2015 11:46

"Vzal jsem tedy disk z notebooku, z něj jsem spustil systém a na původní disk z PC jsem nainstaloval sedmičky... "

Můžeš upřesnit tohle tvrzení? Jaký disk jsi vzal? HDD nebo....?? Kam jsi ho připojil? W7 jsi instaloval z čeho? Na čistý, formátovaný HDD? Ze systému?!?!?!

Obávám se, že jsi spustil slušný guláš.

No... Tak teď jsem to zkusil spustit, ale vždycky se to zasekne na POSTu a ani logo WIN nenabíhá...

04.10.2015 14:05
ověřen
příspěvků:2 090

A co nouzák?? (Nouzový režim)

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
04.10.2015 14:45
příspěvků:5

Vůbec... Win ani nezačnou nabíhat... Předtím se tam asi na 2 sekundy objevilo logo win 10, teď se to zastaví na obrazovce s POSTem a nic se neděje... Btw. POST žádnou chybu neukazuje

04.10.2015 14:54
příspěvků:5
satam | 04.10.2015 14:05

A co nouzák?? (Nouzový režim)

Mohla odejít nějaká komponenta?
04.10.2015 16:57
ověřen
příspěvků:4 972

Mohla, ale neodešla. Dej tam disk a bez nějakejch čachrů s Deamonem to neinstaluj.

Deamon opravdu není na instalaci systému!

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace