Úvod > Fórum > Hardware > Síťové prvky > problém s ADSL

problém s ADSL

15.08.2006 17:11
příspěvků:2

Zdravíčko.mám takovejto problém: Mám připojení přes ADSL ale pokaždý když se připojim tak se mi tak po 20 minutách spojení obějí okno ve ktery je napsáno tohle:V aplikaci Generic Host Process for WIN32 Servicess došlo k chybě a je jí třeba zavřít.

A když dám zavřít tak se mi přeruší připojení a už nejde zpustit, při tom to ukazuje že je to pořád připojený ale prohlížeč ani icq nefunguje. Musim to pokaždý restartovat. Nevíte prosim vás někdo čim by to mohlo být? Díky

15.08.2006 21:59

(neregistrovaný)

Citace z diskuse na www.dsl.cz:
-----------------
autor: Anonym
napsáno: 15. srpna 2006 v 15:54

RE: generic host process for win 32 services (dělá Vám to taky?)

U malého procenta uživatelů se mohly projevit negativní důsledky po instalaci bezpečnostní záplaty, kterou Microsoft dal veřejnosti k dispozici v únorové dávce oprav. Jednalo se o záplatu poskytnutou v rámci Microsoft Security Bulletinu MS05-012, která opravoval zranitelnost v OLE a COM.

Některým uživatelům se po instalaci této záplaty na Windows XP mohla začít objevovat hláška "Generic Host Process for Win32 Services error". V některých emailových klientech se rovněž nemusí zobrazovat názvy souborů s přílohou (pokud budou delší než 42 znaků a budou využívat DBCS).

Postiženým uživatelům Microsoft připravil řešení jejich problémů, které je možné nainstalovat pomocí Windows Update nebo postačí stáhnout a spustit záplatu pro konkrétní operační systém.

Informace pro zakazniky: horka linka Mrkvosoftu je 841300300 nebo u www.microsoft.cz windows update.

-------------------------

17.08.2006 19:17
příspěvků:2

Aktualizace jsem stáhl ale nepomohlo to:-( nevíte někdo něco konkrétnějšího?

17.08.2006 22:22

(neregistrovaný)

Windows XP nepoužívám, takže vám mohu doporučit jen přečíst celé diskusní vlákno k tomuto tématu:

http://www.dsl.cz/debata.php?vlakno=116733

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace