Úvod > Fórum > Hardware > Notebooky > Problém při zpaínání ntb

Problém při zpaínání ntb

18.08.2013 22:27
příspěvků:2

Zdravím,

mám problém se starším (asi 4 roky) ntb HP ProBook 4510s. Při zapnutí noťasu se rozjede vetráček ale dál se nic neděje. Obrazovka ani neproblikne - je stále černá, jako když je ntb vypnutý, jen párkárat problikne capslock a kontrolka "o pracování HDD" tak vteřinu svítí a pak zahsne. Mám už špatnou baterii ale zkoušel jsem ho rozjet jen na napájení ze sítě a taky nic..

Chtěl bych se zeptat, čím by to mohlo být, případně zda mi neodešla grafika a jestli by do tohoto ntb šla koupit nová.

Díky za jakoukoliv odpověď

19.08.2013 07:37
příspěvků:1 920

no, na notebooku musíš mít grafický vístup (hdmi asi ne, ale obyčejný VGA konektor ano) ten připoj na nějaký monitor, televizi s notebookem a jestli půjde obraz, bude chyba v lcd, nebo v napájení lcd flex kabely atd, ale zřejmě mrtvá grafika - tady tímto to zjistíš

19.08.2013 08:25
příspěvků:2

Diky za reakci ;) tohle jsem uz zkousel a bohuzel nic. Takze to bude asi grafika jak jsem si myslel..:/

02.09.2013 10:46
příspěvků:1
aldapalda | 18.08.2013 22:27

Zdravím,

mám problém se starším (asi 4 roky) ntb HP ProBook 4510s. Při zapnutí noťasu se rozjede vetráček ale dál se nic neděje. Obrazovka ani neproblikne - je stále černá, jako když je ntb vypnutý, jen párkárat problikne capslock a kontrolka "o pracování HDD" tak vteřinu svítí a pak zahsne. Mám už špatnou baterii ale zkoušel jsem ho rozjet jen na napájení ze sítě a taky nic..

Chtěl bych se zeptat, čím by to mohlo být, případně zda mi neodešla grafika a jestli by do tohoto ntb šla koupit nová.

Díky za jakoukoliv odpověď

Bohužel mám stejný problém, zapnu ntb (asus k50ab)- stáří asi 4 roky, obrazovka je pořád černá, větráček jede a každých několik vteřin probliknou kontrolky caps lock a num lock. Vůbec mě nenapadá čím to může být.

02.09.2013 12:05
příspěvků:5 728

Někde vznikl studeňák, obvykle to bývá na grafice nebo na chipsetu.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace