Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > problém při instalaci Win 7

problém při instalaci Win 7

18.07.2015 16:36
příspěvků:12

Dobrý den. Mám problém při instalaci Win 7 a nevím co s tím. Normálně nabootuju instalační DVD, načte to nějaký ty instalační soubory a jak naskoči nastavení času a pásma tak se mi vypne klávesnice i myš a tak se nedá pokračovat. Zkoušel jsem je zapojit jak do USB 3 tak i USB 2 a ani přes PS2 redukci to nejde. Co to může bát? Dík

18.07.2015 17:06
ověřen
příspěvků:1 873

Je to originál ?

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
18.07.2015 17:11
příspěvků:12

jo

18.07.2015 17:16
ověřen
příspěvků:1 873

Už jsi ho z tohoto DVD instaloval ?

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
18.07.2015 17:23
příspěvků:12

ne

18.07.2015 20:38
ověřen
příspěvků:2 090

Zkus pár minut počkat (5-10minut), už jsem se setkal se stejným problémem a když jsem počkal, patrně se načetly ovladače a myš i klávesnice zase naběhly.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
19.07.2015 08:58
ověřen
příspěvků:4 972

Případně použij klávesnici s PS/2. Ty redukce USB/PS/2 fungují jenom v určitých případech.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
19.07.2015 09:01
ověřen
příspěvků:2 090

Pozor! Nové desky dost často PS/2 vůbec nemají, čili to nějak musí jít i s USB!

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
19.07.2015 09:04
ověřen
příspěvků:4 972

Pokud to zkoušel přes redukci, pak PS/2 nejspíš má.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
19.07.2015 09:49
ověřen
příspěvků:2 090

Ale pokud ji některé desky nemají, pak to stejně musí jít i s USB, ne?

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
19.07.2015 09:54
ověřen
příspěvků:4 972

U starých desek které měly PS/2 i USB se před instalací musela podpora USB zapnout v Biosu.

Nové, které mají jenom USB to již mají nastaveno.

Ono to má i speciální název /ta podpora/ ale nemohu si vzpomenout.

Našel jsem to: Legacy USB Support - Pokud vám nefunguje v BIOSu USB klávesnice tak je to proto, že tuhle volbu nemáte zapnutou.

http://www.servispckupka.cz/jednotlive_polozky_biosu.php

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
19.07.2015 14:18
příspěvků:12

už sem to cely nainstaloval. Nedělal jsem to přes bootovsni z biodu slr normálně jsem pustil autorun jak jsem vložil DVD s Win 7 a takhle jsem nainstaloval celý OS i s formatem disku jak jsem chtěl. Díky všem za rady

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace