|<<2>>|

[VYŘEŠENO] Problém - ovladače grafické karty

Dotaz vyřešen reakcí: 16.11.2015 09:51

16.11.2015 15:54
ověřen
příspěvků:4 972

1/ Ten systém 8.1 ke legální?

Tam bohužel nevím jak zastavit ty restarty, ale v tom tam je ta chyba.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
16.11.2015 15:58
příspěvků:18

Ano, legální.

Konečně se mi zobrazila grafická karta ve speedfanu, ale při spuštění testu v HeavyLoadu opět ntb zamrzl, začal "vrčet" a musel jsem ho vypnout natvrdo.

16.11.2015 16:01
ověřen
příspěvků:4 972

Speed Fan na to není.

Tohle dělá od začátku cos tam dal kartu, nebo se to dělo i dříve. Jednu GK máš v CPU.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
16.11.2015 16:03
příspěvků:18

Stalo se mi to předevčírem. Grafika už tam byla od začátku (tudíž 3 měsíce ji normálně používám). Je to notebook Lenovo Y50-70 Touch.

Rozhoduji se, jestli notebook poslat na reklamaci, ale nevím, jestli by mi ji uznali.

16.11.2015 16:06
ověřen
příspěvků:2 090

Po dočtení až sem se vracím k mému názoru: "Pokud hry na integrované grafice fungují normálně, pak je víceméně jediná možnost: vadná grafická karta."

Reklamoval bych, ovšem s perfektním popisem závady, hlavně s časovými intervaly, jinak Ti ho vrátí s tím, že se závada neprojevila.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
16.11.2015 16:09
příspěvků:18

Takže grafická karta je vadná i přes to, že když mám teď vyplou itegrovanou grafiku, tak to normálně běží? Ale při zapnutí testu v HeavyLoadu nebo při spuštění jakékoli hry zamrzne a musím ntb vypnout na tvrdo?

16.11.2015 16:12
ověřen
příspěvků:4 972

Přikláním se k reklamaci. Možná bychom to tu po dlouhých útrapách nějak poladili, ale dlouhodobě to nemá smysl.

Pár dní to ožel a REKLAMUJ!

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
16.11.2015 16:14
příspěvků:18

Dobře, budu ho reklamovat. Děkuji Vám za rady :-)

18.11.2015 12:45
příspěvků:18

Myslíte, že tento popis závady pro reklamaci bude stačit?

Závada (Grafické karty NVIDIA GeForce GTX 860M 4GB) začla při hraní, kdy hra zamrzla,notebook začal nepříjemně "vrčet" a vyskytl se problém ohledně ovladačů grafické karty, že nejsou aktuální. Ovladače grafické karty jsem aktualizoval. Při opětovném zapnutí hry se vyskytl problém ohledně DirectX. Rozhodl jsem se odinstalovat a reinstalovat ovladače gtafické karty i DirectX. Nepomohlo to. Rozhodl jsem se reinstalovat Windows. Po reinstalaci Windowsu jsem opět nainstaloval DirectX a ovladače grafické karty. Při zapnutí hry na grafické kartě běží cca 5-10 minut a poté notebook zamrzne a začne nepříjemně "vrčet". Při vypnutí napájecím tlačítkem na notebooku to divně "lupne". Mechanická závada mou vinou nepřipadá v úvahu. Notebook mi 3 měsíce leží na stole a nikam se nepřenáší.

Při spuštění her na integrované grafice vše funguje, jak má. Zkoušel jsem starší ovladače grafické karty, ale to také nepomohlo. Dělá to to stejné. IT technici došli k závěru, že je vadná grafická karta, jelikož na integrované grafice funguje vše jak má.

18.11.2015 12:51
ověřen
příspěvků:4 972

Stačí, oni už si to otestují.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
18.11.2015 12:55
příspěvků:18

Děkuji :-)

18.11.2015 13:31
ověřen
příspěvků:2 090

"Mechanická závada mou vinou nepřipadá v úvahu. Notebook mi 3 měsíce leží na stole a nikam se nepřenáší."

To bych vynechal. Obhajuješ se zbytečně ještě předtím, než Tě obvinili, a to trochu smrdí!

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
18.11.2015 13:34
ověřen
příspěvků:4 972

Pravda!

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
20.11.2015 07:44
příspěvků:2

Ahoj mam naprosto stejny problem s uvedenou grafickou kartou, podle me se nejedna o zavadu ale pouze o chybu v ovladacich.

20.11.2015 07:47
ověřen
příspěvků:4 972

Vždycky si máš založit vlastní téma a neplést se do cizího - tak to udělej.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
20.11.2015 08:09
příspěvků:2

Co to je za kravinu?

Chci dat vedet uzivateli ze jeho problem neni ojedinely a kvuli tomu mam zadat nove tema???? Jak by se to asi dovedel?

Ja nechci aby se resil muj problem znova kdyz je totozny s timto.

20.11.2015 08:13
ověřen
příspěvků:4 972

Budiž, ale to ze tvého příspěvku není patrné. Vypadalo to, jako bys potřeboval také poradit a není možné radit několika lidem v jednom vlákně.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
20.11.2015 11:41
ověřen
příspěvků:2 090
ilovetrance | 20.11.2015 08:09

Co to je za kravinu?

Chci dat vedet uzivateli ze jeho problem neni ojedinely a kvuli tomu mam zadat nove tema???? Jak by se to asi dovedel?

Ja nechci aby se resil muj problem znova kdyz je totozny s timto.

A je Tvůj problém vyřešený? V tom případě poraď, jak jsi ho vyřešil.

Pokud vyřešený není, tak jen mlátíš prázdnou slámu - rozuměj SPAMUJEŠ!

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
|<<2>>|
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace