Úvod > Fórum > Hardware > Problém notebook - graf.karta + baterie

Problém notebook - graf.karta + baterie

03.02.2015 17:23
příspěvků:3

Dobrý den,
asi rok mám notebook

Lenovo Y510P: i5-4200M 2,5GHz, 8GB RAM,GeForce GT 755M + Intel HD4600, Windows 8.1

Někomu měsíců s ním mám při hraní náročnějších her dva problémy, u kterých si tak úplně nejsem jistý, jestli spolu souvisí.

1. Po několika minutách spadnou fps na nehratelnou úroveň, aby se asi po 30 sekundách zase zvedly. Toto se opakuje pořád dokola. Samozřejmě tady se nabízí problém s teplotou. Teplotu jsem sice neměřil, ale chladící podložku mám a ani pocitově rukou mi nepřijde teplota tak vysoká.

2. I když je notebook napájen, při hraní úroveň baterie klesá.

Preferovaná graf.karta je nastavena na Nvidii, a schéma napájení je nastaveno na vysoký výkon.

Pokud by byl někdo ochotný a mohl by s něčím poradit tak bych byl moc rád.

04.02.2015 13:39
ověřen
příspěvků:1 873

Na ty teploty bych se mrknul.

Jinak je to v záruce, tak za hupky prodejcem.

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
30.03.2015 13:11
příspěvků:1

Dobry den, hladam sposob ako urobit hromadnu automaticku instalaciu offline, kde by som si vyberal z ponuky v zaskrtavacom zozname z vlastnej sady programov - ovladacov. Pripadne spustil uz vopred pripravenu instalaciu z balika... Vedel by mi niekto poradit? Ninite ma na moj vkus dost obmedzenu ponuku a je zavisly na internete...

ahsan
30.03.2015 13:24
ověřen
příspěvků:1 873

Tohle už jsi tu někde psal ...

Neudělal jsi si novou registraci, děláš gulášek ? :-)

http://www.pcforum.cz/forum/tema/hromadna-automaticka-8695/

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace