Úvod > Fórum > Hardware > Pevné disky > Problém HDD-(nerozjede se)

Problém HDD-(nerozjede se)

27.03.2012 04:23
příspěvků:4

Dobrý den chtěl bych vás požádat o radu ohledeně HDD skládám PC ale tohle se mi stalo poprvé.

Když zapojim HDD jen na zdroj rozjede se ale když mám připojený i na desku se zdrojem vůbec se nespustí.

Nevím čím by to mohlo být jediné vysvětlení u mě by bylo že na HDD jsou ještě nějaká data.

Díky za odpověď N4pst3r
Zapojoval jsem i jiný HDD ale taky nic.

27.03.2012 06:21
příspěvků:5 728

Jedna se o ide disk? Napinoval jsi ho spravne? (master/slave/auto-to se tyka starých IDE disků), pripadne neni kabel spatny?

Jak myslis ze se nerozjede? Toci se, ale bios ho nenajde?

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
27.03.2012 09:55
příspěvků:4

Jde o IDE disk a zkoušel jsem 2 kabely 1 starý 2-hý nový ale ani na jedno nereaguje jen když je zapojený a zdroj.

A je na master protože je tam jen jeden.

A pokud je zapojený IDE kabel tak se plotny netočí jen když je zapojen na zdroj.

27.03.2012 11:47
příspěvků:4

Moc prosím o radu

27.03.2012 13:13
příspěvků:1 279

Máte možnost ten disk vyzkoušet v jiném PC? Pokud v jiném pojede, problém bude na 99% v desce (minimálně v jejím řadiči), pokud nepojede ani tam, bude vadný disk.

http://www.nonstoppc.cz - Nonstop PC servis Praha a okolí - opravy PC a notebooků, odvirování, obnova dat, poradenství, pc sítě a wifi, instalace a reinstalace PC, čištění PC a notebooků, optimalizace chodu, upgrade PC
27.03.2012 14:30
příspěvků:5 728

obcas radic ci disk blbe bere master, pokud tam je sam, zkus auto. Ale priklanim se ke spatnemu radici nebo disku

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
27.03.2012 14:37
příspěvků:4

Díky všem za odpověďi mám 2 PC tak to zkusím.

Díky N4pst3r kdyby něco ještě se ozvu =) .

28.03.2012 00:27
příspěvků:1 279

Napište sem pak výsledek, díky:-)

http://www.nonstoppc.cz - Nonstop PC servis Praha a okolí - opravy PC a notebooků, odvirování, obnova dat, poradenství, pc sítě a wifi, instalace a reinstalace PC, čištění PC a notebooků, optimalizace chodu, upgrade PC
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace