Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Problém aktualizace

Problém aktualizace

24.05.2015 14:11
příspěvků:4

Mám problém s aktualizacemi u druhého PC v bytě/internet zapojen na jeden router/.Tento počítač ze kterého píši č.1 Home premium Win 7-32,jsou nastaveny aktualizace -vyhledat aktualizace,ale dotázat se zda mají být staženy.Vše probíhá jak má.Počítač č.2 Home premium Win-7-32.Aktualizace se instalují jen při vypnutí u tlačítka vypnout je vykřičník a kliknutím vypnout se instalují aktualizace/nevypínejte počítač,instalují se aktualizace/.Jak to mám nastavit aby šly aktualizace normálně obnovit?Zkoušel jsem všechny možnosti,ale bez úspěchu.

24.05.2015 14:21
ověřen
příspěvků:4 972

Je třeba vše začínat slovem Problém? Vždy to lze popsat výstižněji.

Píšeš, že si vše vyzkoušel. Máš na obou PC stejný systém, máš to tedy na obou nastavené stejně? Myslím, že ne.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
24.05.2015 14:49
příspěvků:4

A nebude to tím routrem?

24.05.2015 14:52
ověřen
příspěvků:4 972

Odpovídej na otázky!

Máš na obou PC stejný systém, máš to tedy na obou nastavené stejně?

To jsou dva notebooky připojené na wifi, nebo co tam máš?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
24.05.2015 14:58
ověřen
příspěvků:1 873

Si porovnej ta nastavení, jak ti píše kolega..

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
24.05.2015 16:11
příspěvků:4

Jak už jsem psal mám nastaveno stejně a jedná se o stolní počítače.

24.05.2015 16:17
ověřen
příspěvků:4 972

Pokud si to někde psal,pak ne zde:

Mám problém s aktualizacemi u druhého PC v bytě/internet zapojen na jeden router/.Tento počítač ze kterého píši č.1 Home premium Win 7-32,jsou nastaveny aktualizace -vyhledat aktualizace,ale dotázat se zda mají být staženy.Vše probíhá jak má.Počítač č.2 Home premium Win-7-32.Aktualizace se instalují jen při vypnutí u tlačítka vypnout je vykřičník a kliknutím vypnout se instalují aktualizace/nevypínejte počítač,instalují se aktualizace/.Jak to mám nastavit aby šly aktualizace normálně obnovit?Zkoušel jsem všechny možnosti,ale bez úspěchu.

Pokud tedy chytáš přes wifi a máš opravdu router a ne swith, pak zkus jeden počítač odpojit, zda se to bude chovat stejně špatně.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
08.06.2015 13:28
příspěvků:4

Vše vyzkoušeno díky za rady nevyřešeno.

08.06.2015 13:31
ověřen
příspěvků:4 972

Také se nic nemělo vyřešit, ale zjistit ......

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
08.06.2015 15:31
ověřen
příspěvků:2 090

Můžeš uvést konkrétně a detailně průběh toho "Vše probíhá, jak má"?

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace