Úvod > Fórum > Hardware > Síťové prvky > Pripojeni na net pc a pda pres wifi

Pripojeni na net pc a pda pres wifi

03.08.2006 20:17

(neregistrovaný)

Muze mi prosim nekdo pomoct. Ja mam od providera pridelenou jednu pevnou IP, masku site a dns a s ovislinku prijimam net po LAN. Tyhle data mam nyni zadane v pc. Chci pripojit na LAN misto pc jeste jeden ovislink a chtel bych net prijimat na pc a pda pres wifi. Jak ovislink 5460AP nastavit? Uz jsem zkousel vse a porad mi to nejede. Jsem v tomhle smeru trochu mimo misu. Diky, dobri lide.

03.08.2006 20:35

(neregistrovaný)

Ovis. je jen Transparentni AP a nedokaze routovat. zazadej od providera o jeste jednu IP nebo si kup router.

www.marigold.cz

03.08.2006 20:41

(neregistrovaný)

Ja myslel ze wisp mod by to mel umet. Aspon se vsude o tom pise.

07.08.2006 11:20

(neregistrovaný)

WISP mod je klient, ne AP

15.08.2006 19:00

(neregistrovaný)

Tohle AP kdyz se prehraje spravnym fw tak umi i rezim router (WISP) a navic i pres wifi, na jedne antene probiha prijem i vysilani zaroven viz. muj prispevek http://forum.rychlost.cz/about1036.html

Majkl

30.01.2007 17:31

(neregistrovaný)

PDA spojeni s ADSL pomocí WiFi

Mám PDA FS LOOX n520 a router D-Link DSL-G664T.

PDA ma wifi kartu interní a router ma taky Wifi, ale nějak se mě nedaří spojit to dohromady.Napíše to wifi dostupné ale když chci surfovat nebo ztahovat poštu tak se to nepřipojí na web.Nemáte někdo nějaké zkušenosti s takovým připojením? Budu vděčný ža každou radu.

Díky

10.02.2007 16:43

(neregistrovaný)

<fieldset><legend>vec:30.01.2007 18:31</legend>PDA spojeni s ADSL pomocí WiFi

Mám PDA FS LOOX n520 a router D-Link DSL-G664T.

PDA ma wifi kartu interní a router ma taky Wifi, ale nějak se mě nedaří spojit to dohromady.Napíše to wifi dostupné ale když chci surfovat nebo ztahovat poštu tak se to nepřipojí na web.Nemáte někdo nějaké zkušenosti s takovým připojením? Budu vděčný ža každou radu.

Díky

Ja mam looxe n560. Mam stejnej problem. Wifi router mam nastavenej, router jede v pohode. Na wifi se pripojim taky v pohode, ale tam to konci. Kdyz chci zacit z PDA brouzdat na netu, tak hlasi connection error. Kdyz se pripojim na ICQ, tak se na chvili pripoji, pak spojeni ztrati a potom uz se ani nechce pripojit. Prosim prosim, nevite nekdo co s tim?

25.02.2007 00:01

(neregistrovaný)

<fieldset><legend>(CZ)Mates:10.02.2007 17:43</legend><fieldset><legend>vec:30.01.2007 18:31</legend>PDA spojeni s ADSL pomocí WiFi

Mám PDA FS LOOX n520 a router D-Link DSL-G664T.

PDA ma wifi kartu interní a router ma taky Wifi, ale nějak se mě nedaří spojit to dohromady.Napíše to wifi dostupné ale když chci surfovat nebo ztahovat poštu tak se to nepřipojí na web.Nemáte někdo nějaké zkušenosti s takovým připojením? Budu vděčný ža každou radu.

Díky

Ja mam looxe n560. Mam stejnej problem. Wifi router mam nastavenej, router jede v pohode. Na wifi se pripojim taky v pohode, ale tam to konci. Kdyz chci zacit z PDA brouzdat na netu, tak hlasi connection error. Kdyz se pripojim na ICQ, tak se na chvili pripoji, pak spojeni ztrati a potom uz se ani nechce pripojit. Prosim prosim, nevite nekdo co s tim?

Mam uuuuplně stejny problem !!!!!! enybody pls HELP O:-)

04.05.2007 12:28

(neregistrovaný)

Hmmm....take stejny problem (FCS N560 vs. router CC&amp;C: WA-2204A) zapnuty rezim GW s primim pripojením na ISP, vypnute sifrovani.

Nastaven DHCP server (s lock na MAC), ktery korektne prideli na PDA adresu, dokonce v Exploreru otevre i stranku (napr. Google)...ale pokus o hledani neceho = bez odezvy ... nemuze se spojit. Pokusil jsem se i rucne konfigurovat DNS servery (primo v PDA)aby resolvoval primo a ne dle nastaveni routeru, ale to nevede k nicemu.

Jestli nekdo ma nejake dalsi poznatky...tak prosim :-)

Diky Honza

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace