Upoutávka
Úvod > Fórum > Hardware > Síťové prvky > Připojení k Wifi Lenovo E530

Připojení k Wifi Lenovo E530

29.12.2012 19:22
příspěvků:2

Měl bych takovej problém, mám nově NTB Lenovo E530 LFG (operační systém win 8) a nějak mi moc nefunguje připojení k wifi. Když jsem připojený, vše funguje bezproblémově, ale problém nastane, když notebook zavřu (přepne se do spánku). Poté když počítač oivým, wifi je témeř vždy odpojená a je psáno, že sítě jsou k dispozici. A teď nastává můj problém, chci se připojit k wifi, ale nedaří se mi, pouze vyskočí chyba, že se k síti nelze přihlásit.

Zjistil jsem, že když mi takhle vypadne wifi, tak když udělám bod pro obnovení a obnovím počítač krz vytvořený bod, tak připojení k wifi funguje bezproblémově. Nemáte někdo tip, co by tohle mohlo způsobovat?

30.12.2012 11:32
příspěvků:23

Zkus restartovat wi-fi přijimač.u Lenovo Z580 to je fn+F5 je to obrazek noutbuku a okolo obloučky.Je to nastavení bezdrátového zařízení tam si vypni bezdratovou sitovou kartu nech to aspon 15 sec a pak ji zase zapni.Mnělo by to fungovat mněl sem podobný problém

PC-jsem rád že mi tam jde internet NTB-Procesor intel core i7 3612QM 2.10GHz 4-jádro RAM 8GB Grafická Karta Nvidia GeForce GT 640M 2GB HDD 1TB, SSD 20GB Win 7 64-bit
30.12.2012 17:34
příspěvků:2

Dík za radu, zatim vypadá že to pomohlo ... Ještě jsm tomu teď dopřál nový ovladače, tak to snad už půjde bez problémů ...

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace