Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > při spuštění videa první vteřiny bez zvuku

[VYŘEŠENO] při spuštění videa první vteřiny bez zvuku

Dotaz vyřešen reakcí: 02.07.2015 18:22

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.

Témata diskuze jsou zamykána automaticky po dnech bez reakce.

29.06.2015 09:24
příspěvků:7

Nemáte někdo zkušenost s tímto neduhem? Najednou mi na noťasu začalo blbnout přehrávání videa(z hardisku i z internetu): Prvních pár vteřin běží video bez zvuku, pak se obraz zasekne, pustí se zvuk a když zvuková stopa dožene čekající obraz, jede už video normálně bez problémů. Jelikož to dělá jakékoliv video, nebude problém v prohlížeči ani přehrávači, ale spíš ve windowsech...asi

29.06.2015 09:58
ověřen
příspěvků:1 873

Odkdy to dělá ? Neaktualizoval jsi nějaké ovladače ?

Pokud ne zkus aktualizovat flashplayer i ovladače.

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
29.06.2015 10:12
příspěvků:7

dělá to asi týden, nic jsem neaktualizoval, ale myslím, že to windows průběžně dělá sám. Zkusím teda sám, dík za radu..

29.06.2015 10:19
ověřen
příspěvků:4 972

Zkus bod obnovení do doby, kdy to fungovalo.

Přiklonil bych se ke špatným ovladačům.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
29.06.2015 15:01
příspěvků:7

odinstaloval jsem oba přehrávače (GOM a Jet player) , aktualizoval AdobeFlash, nainstaloval KM player. Když pustím film na KM playeru, tak malá změna-obraz se po pár vteřinách nezastaví, ale zpomalí, dokud ho pozdějí začínající zvuk nedožene :-). Co se týče on-line videí, tak beze změny. Internetový prohlížeč je aktuální. Měl bych aktualizovat nějaké konkrétní jednotlivé ovladače ?

29.06.2015 15:33
ověřen
příspěvků:4 972

Ne, zkus co jsem psal.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
29.06.2015 16:58
ověřen
příspěvků:1 873

Můžeš zkusit i vypnout hardwarovou akceleraci.

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
29.06.2015 17:01
příspěvků:7

tak to bohužel nevim jak. Ale dík za snahu, nějak to už pořeším..

30.06.2015 08:25
ověřen
příspěvků:4 972

Bod obnovení nepomohl?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
30.06.2015 14:51
příspěvků:7

bod obnovení neznám, jak jsem psal. Takže nevím, jestli by pomohl :-)

30.06.2015 15:23
ověřen
příspěvků:4 972

Ne, to si nepsal a poradit ti je celkem složité, když neznáme tvůj systém.

http://windows.microsoft.com/cs-cz/windows7/products/features/system-restore

Nevím kolik je ti let, ale moje devítiletá vnučka by Obnovení systému vygooglila. :-(

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
02.07.2015 15:42
příspěvků:7

:-) Googlit se mi to nechtělo z časového důvodu, myslel jsem, že to takhle bude rychlejší, byla-li by to prkotina. Že tu na mě bude někdo dělat machra jsem čekal nejmíň, ale budiž, každý má své potřeby. Za odkaz díky, mám W 8, za pár dnů W10, tak uvidím po upgradu.

02.07.2015 15:47
ověřen
příspěvků:4 972

To přece není žádné machrování. Když se tobě nechce, pak to musí napsat nebo vygooglit někdo jiný a ten má také svoje starosti.

Potřebuješ poradit a nenapíšeš, jaký máš systém. co čekáš?

Hoď to do servisu za koruny a oni už to tam vygooglí!

Je třeba vědět o jaký systém se jedná,m protože postupy jsou trochu rozdílné.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
02.07.2015 18:22
ověřen
příspěvků:1 873
davm | 02.07.2015 15:42

:-) Googlit se mi to nechtělo z časového důvodu, myslel jsem, že to takhle bude rychlejší, byla-li by to prkotina. Že tu na mě bude někdo dělat machra jsem čekal nejmíň, ale budiž, každý má své potřeby. Za odkaz díky, mám W 8, za pár dnů W10, tak uvidím po upgradu.

:-) časově by jsi to měl určitě dřív, pár klepů do googlu a je to, bez klepání to sem a čekání na reakci..

Všichni rádci to dělají dobrovolně ve svém osobním čase a zadara, tak se nediv, že takové prkotiny se nikomu nechce hledat, ztrácet čas ještě dolováním z tazatele co má za systém apod..

------

Pokud totiž někdo spěchá, udělá nejlépe, když v úvodu poskytne max. počet informací k pc a problému ...

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
03.07.2015 05:41
příspěvků:7

Všechno to chápu, ale já nikdy nepsal, že na to spěchám. Netlačí mě to, jen to tak nechci navždy. Považoval jsem to za problém všeobecný ohledně přehrávání videí na noťasu a né ve vztahu ke konkrétnímu systému, proto jsem jen vznesl dotaz, jestli to už někdo zažil a nějak vyřešil, nežádal jsem, aby to někdo za mě dohledával.....stačí si přečíst prapůvodní dotaz tak jak je a nepřidávat si ke všemu své domněnky.

Děláte to zdarma, snad ze solidarity, ale to neznamená automaticky, že to děláte dobře a tady u toho dotazu to spíš párkrát vypadalo víc na poukazování, jak jsem strašně hloupý, než na faktickou radu. Takže se na úplný konec omlouvám, že jsem vás všechny otravoval a jestli se tu ještě někdy s nějakým problémem vyskytnu, přejděte to bez povšimnutí....

Díky, ahoj Davm

03.07.2015 07:03
ověřen
příspěvků:1 873

Ono je to taky na tvé straně hřiště trochu chaotické - máš problém, dáš je kusé info, něco očekáváš, něco předpokládáš, něco ses domníval a vzápětí klidně vše popřeš, obrátíš, vždyť si to odshora přečti.

To, že ti kolega naplno (jinou) formou napsal, že jsi líný se tě dotklo, přitom jsi to nepřímo napsal sám, že nemáš čas (každý kdo tvrdí, že nemá čas je LÍNÝ, jenže každý si to ani nepřizná) ikdyž ty to označíš za domněnku, přece to domněnka není, když se ti nechtělo hledat bod obnovy pro daný systém. Nikdo neví co máš za systém a ano obecně jsou stejné fráze pro všechny systémy wind., ale postupy nejsou nutně stejné, já mám kupříkladu winXP, to co já udělám dvěma kliky tak na windows 7 je nutno x kliků, atd...

Nikdo nemáme věšteckou kouli a nikdo neví všechno.

-----
Promiň, že jsme tě obrali o čas.
A teď už to s tvým dovolením uzavřu.

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.

Témata diskuze jsou zamykána automaticky po dnech bez reakce.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace