Úvod > Fórum > Hardware > PC - desktopové počítače > Při načítání xp černá obrazovka

Při načítání xp černá obrazovka

27.01.2013 17:33
příspěvků:2

Dobrý den,

můj bratr má problém s pc. Při zapnutí počítače se vše tváří normálně, ale v okamžiku načítání windows (modrá obrazovka s účtem - je tam jen jeden správcovský bez hesla-jen nutno odkliknout) se objeví černá obrazovka. Pokud chci pomocí F8 spustit nouzový režim, tak než vyberu danou položku, tak to samo vyskočí a pokračuje v nájezdu systému až do černé obrazovky, jak jsem popsal výše. To samé to udělá v BIOSU (také samo vyskočí a pokračuje). Prý mu toto v týdnu dělalo často, ale někdy se pc rozběhl normálně. Když jsem se na to dneska koukal, tak to vytvářelo jen tu černou obrazovku. Obávám se, že už se to samo nespustí. Zkoušel jsem dát instalační disk a systém opravit, ale z důvodu nedostání se do biosu nejde změnit pořadí bootování.

Můžete mi, prosím, někdo poradit? Našel jsem zde podobné téma, ale ne s takovým chováním pc v biosu, proto jsem založil nové.

Mám podezření na vadný hardware, jen nevím jaký kus nebo zavirovaný pc.

Díky za pomoc. Tomáš

27.01.2013 19:18
příspěvků:5 728

s tim biosem jsem to nepochopil, trosku rozepsat.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
27.01.2013 19:26
příspěvků:2

No, když se dostanu do BIOSu, tak je to asi tak na 1 sekundu a samo se to zpátky vrátí do načítání windows...

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace