Úvod > Fórum > Internet > Ostatní > Přepojení internetu od UPC do notebooku

Přepojení internetu od UPC do notebooku

25.02.2012 21:41
příspěvků:2

Dobrý den,
potřeboval bych prosím Vás poradit!

Mám internet od UPC, potřeboval bych hoobčas na chvíli píchnout do notebooku (LAN) . Píchnu ho tam, píše to, že je připojeno, ale internet nefunguje. Myslím, že by se tam měla přepsat MAC adresa...konfigurace síťové karty-upřesnit-network adress....stejně mi to ale pořád nefunguje...čím to je?

Děkuji mnohokrát

26.02.2012 06:49
příspěvků:5 728

restartuj modem(vytahni ho na 10sekund ze zasuvky a pak ho tam strc zpatky).

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
26.02.2012 10:42
příspěvků:2

Děkuji za odpověď! Bohužel to pořád nefunguje ani po restartování modemu. Myslím, že jsem z notebooku udělal pro UPC zcela identický subjekt. Přepsal jsem ho na stejnou ip adresu, fyzickou adresu i masku podsítě jako PC na kterém byl internet původně nainstalován. Restartoval jsem modem počítač, všechno asi třikrát.

Bohužel mi to pořád nefunguje?

Nemůže být problém v tom, že jsem přepsal i ty oastatní adresy kromě fyzické?

Děkujimnohokrát

26.02.2012 12:55
příspěvků:1 920

Zdravím.

Ten drát co strkáš do notebooku, vede z routeru nebo to je drát co upc nasadili do tvýho bytu?

26.02.2012 15:09
příspěvků:5 728

zadny ip a ani nic se nenastavuje. Pc si prideli ip a vse ostatni pres dhcp. Jesli jsi zadal ip adresu rucne(tak jsem te pochopil), tak to zrus.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace