Úvod > Fórum > Hardware > Monitory > Přejezd myši na druhý monitor

Přejezd myši na druhý monitor

28.01.2015 07:56
příspěvků:2

Ahoj, nejsem si jistá, jestli to jde, ale když mám připojený externí monitor k notebooku (ten mám jako hlavní monitor) a chci myší přejet na druhou obrazovku, tak to jde jen doleva. Jde to někde v nastavení otočit tak, abych mohla mít monitor v vlevo? A myší tudíž jezdit doleva ?

Děkuji za pomoc :-)

28.01.2015 08:24
ověřen
příspěvků:442

Ahoj, pokud vím, tak v sedmičkách, když klikneš Pravým tlačítkem na plochu a zvolíš "Rozlišení obrazovky", tak ti vyskočí okno a v tom okně je rámeček se znázorněnými monitory označeny čísly "1" a "2" v modrém kroužku. Pomocí myši by mělo jít s těmi monitory pohybovat tak jak je potřebuješ a tam kde se dotýkají budeš moci přejíždět myší. :-)

Potřebuješ poradit se sestavením PC?? 1) Založ si nové téma s vhodným názvem - např: PC, 20000,- s OS nebo Nový PC na hry do 17000,- atp. 2) Pokud možno piš slušně, přehledně a s diakritikou. 3) Popiš co nejvíce své požadavky: - cena, použití PC - s Operačním Systémem (zkráceně OS) nebo bez - periferie (myš, klávesnice, monitor, atd.), speciální požadavky (bez HDD, prosklená bočnice, barevně sladěno, velikost). V případě upgradu staršího PC vypiš všechny komponenty včetně zdroje (výrobce a výkon) a jeho stáří.
28.01.2015 08:39
příspěvků:2

Jááááj no ty jsi genius :-D To by mě ani ve snu nenapadlo, že to jde prohodit, takhle jednoduše :-D Díky moc!

28.01.2015 09:01
ověřen
příspěvků:442

Nemáš zač. :-) Už nevím jak jsem na to přišel, ale jde udělat i že jsou k sobě propojeny přes roh, takže i myš mohla přejet jen rohem a zbytečně se mi tak neztrácela, když jsem ji hledal. :-D Téma můžeš označit za vyřešené (tlačítko "Dotaz vyřešen touto reakcí" nebo tak nějak). :-)

Potřebuješ poradit se sestavením PC?? 1) Založ si nové téma s vhodným názvem - např: PC, 20000,- s OS nebo Nový PC na hry do 17000,- atp. 2) Pokud možno piš slušně, přehledně a s diakritikou. 3) Popiš co nejvíce své požadavky: - cena, použití PC - s Operačním Systémem (zkráceně OS) nebo bez - periferie (myš, klávesnice, monitor, atd.), speciální požadavky (bez HDD, prosklená bočnice, barevně sladěno, velikost). V případě upgradu staršího PC vypiš všechny komponenty včetně zdroje (výrobce a výkon) a jeho stáří.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace