Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Preinštalovanie windows

Preinštalovanie windows

26.02.2014 11:44
příspěvků:2

Ahoj. Mám problém s reinštaláciou windows.

Môj operačný systém: Windows Vista - Home Basic (6.0, zostava 6002) dxdiag píše že 32 bitová verzia.

Stiahol som si tento windows:

http://ulozto.cz/xkneWCPv/windows-7-ultimate-sp1-x64-september-2013-iso

Chcel som to nainštalovať z USB - je tam odkaz na program od microsoftu na nakopírovanie Windows na bootovanie z USB. Ten mi vôbec nejde spustiť.

Skúšal som to cez rôzne iné programy, ale tiež to nejde. Jeden mi ho tam aj nakopíroval, ale keď som dal v biose bootovať cez USB, tak mi to vyhodilo, že "missing NTDTB alebo také niečo, tie písmená si už nespomínam.

Cez iné programy mi to tam ani neskopírovalo, dokonca som to skúšal aj cez cmd.exe a príkazmi, ale vypíše hlášku, že systém nie je kompatibilný z mojím aktuálnym systémom. To isté napíše aj keď kliknem v pričinku s novým windows na setup.exe.

Skúšal som ten image vypáliť aj na DVD cez nero, ale nevezme mi to, proste vyhodí error pri vypalovaní a koniec. Keď som to napálil len ako data, tak mi to bios nerozpoznal ako operačný systém.

Diky za radu

(odpoveďe typu kúp si originál som už počul, nechajte si pre seba )

26.02.2014 12:15
ověřen
příspěvků:1 280

Nemusíš si kupovat Origo, stačí stáhnout vhodný image.. Mrkni na uloz.to a vyber si ten, co má nejvíce kladných hodnocení

CPU: Intel Core i5 3330 RAM: Corsair 2x4GB DDR3 1333MHz CL9 MB: Gigabyte B75M-D3H, s.1155, DDR3, mATX GK: AMD r7 260x 2gb, Zdroj: Fortron FSP500-60GLN Disky: Hitachi 160GB + Seagate 500gb OS: Windows 7 Ultimate 64bit, Windows 10 Pro 64bit
26.02.2014 13:40
příspěvků:2

Veď ten čo som si stiahol mal najviac kladných hodnocení...

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace