Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Přeinstalování windows-půjde internet?

Přeinstalování windows-půjde internet?

01.01.2011 18:33
příspěvků:20

Ahoj,mám pc již extrémně zpomalený a tak bych chtěl přeinstalovat windows xp(zase na windows xp),jenže nevím jestli mi po přeinstalování půjde internet nebo ne,je zvolená ruční konfigurace a mám opsanou ip adresu,dns server ....... tak jestli to stačí poté jenom znova vyplnit a internet půjde zase normálně nebo co a jak???

Taky mám dotaz zda si mám z netu stáhnout předem klíč na nějaký rozchozwní těch windows či o nebo jestli to vše je v cd???

Díky moc všem za odpovědi

17.01.2011 21:09
příspěvků:70

Máš ty windows originál ? Pokud ano tak k nim musíš mít vlastní CD-key snad né? Internet samozřejmě půjde, jedním krokem instalace je nastaení intr. připojení, kdy jinom připojíš LAN kabel do PC a internet se sám nastaví.

A c e r A s p i r e 5 5 4 2 G Usmívej se , zítra bude hůř ...
19.01.2011 16:59
příspěvků:1 920

Jak ho přeinstaluješ, po zapojení káblu od netu půjdeš do ovládacích panelů>Síťová připojení>Klikneš na připojení, které patří ke káblu (většinou tam je jen 1)>Klikneš pravým na VLASTNOSTI>TC/IP a dáš Vlastnosti, koukneš jestli se to udělalo samo, jestli ne, vyplníš to tam podle toho papírku, co máš

//jestli je zpomalenej PC, není nutná reinstalace, napiš sem na fórum, pomůžu ti s čistěním... reinstall windowsu je vždy ta poslední věc

PS: čištění není projetí PC CCleanerem

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace