Úvod > Fórum > Hardware > Notebooky > Přehřívání notebooku

Přehřívání notebooku

04.05.2012 19:35
příspěvků:43

Zdar

Je normální, že má můj notebook (hp 6735s)má teplotu procesoru (Sempron si-40 2,0GHZ) při plném vytížení (tedy hraní minecraftu ) 94°C maximálně 100°C. Aktuálně má 73°C a to jsem jen na internetu a hned po zapnutí má něco okolo 58-60°C . Na netu jsem četl že max. teplota tohoto procesoru je 100C a toho už jsem dosáhl... Jinak teploty měřim pomocí programu Core Temp... Jinak pls nepište že je to notebook na nic ) to vim... brzo koupim nový ))

Teploty se mi zdají být příliš vysoké, nato že jsem nedávno čistil větráček.. nejspíš to bude stuhlou pastou... mě zajímalo jsestli to bude mít na pc vliv jestli se tam něco nespálí při takovém používání...

05.05.2012 16:08
příspěvků:5 728

Je to hodne spatna teplota. Profouknout ventialtory (v obchode se da sehnat vzduch ve spreji). Pokud to nepomuze, tak odbornejsi clovek ti muze vymenit teplovodivou pastu na procesoru (doporucuju cenove nad 150kc za 4gramy).

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace