Úvod > Fórum > Software > Přehrání hudby z NTB do Soundbaru

Přehrání hudby z NTB do Soundbaru

27.04.2017 09:28
příspěvků:46

Zdravím, chtěl jsem se zeptat, máme Soundbar Samsung HW-K450 a chtěl bych přes tento Soundbar přehrát hudbu z NTB, mám soundbar s NTB spárován přes Bluetooth ale asi je potřeba v NTB nějaký program, který by mě umožnil hudbu v Soundbaru přehrát, neví někdo o nějakém programu? Mobil mám se soundbarem propojený na hudbu přes program Samsung Audio Remote. Děkuji za rady

27.04.2017 09:45
ověřen
příspěvků:4 972
Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
27.04.2017 11:15
příspěvků:46

V návodu právě píšou, že stačí propojit přes bluetooth, což spárované mám, ale nehraje mi hudba z NTB, přes mobil jsem to měl také spárované přes Bluetooth ale nehrálo to, až jsem si do mobilu nainstaloval ten program Samsung Audio Remote tak pak to teprve šlo. Tak si právě myslím, že bych musel i do NTB nainstalovat nějaký program na přehrávání hudby přes který ji pustím na Soundbaru

27.04.2017 11:18
ověřen
příspěvků:4 972

Tomu rozumím, ale co jsem koukal na stránky výrobce, tak ty tam mají podporu. Zeptej se přímo tam.

http://www.samsung.com/cz/audio-video/soundbar-k450/

Jistě znají řešení.
P.S. Osobně bych šel do HDMI

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
27.04.2017 15:38
příspěvků:46

Jj,zkusím, děkuji za pomoc.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace