Úvod > Fórum > Hardware > PC - desktopové počítače > Potřebuji pomoc s pc

Potřebuji pomoc s pc

30.08.2012 09:50
příspěvků:1

Dobrý den mám problém zakoupil jsem novou mechaniku do pc ,chtěl jsem ji vyměnit za starou nefunkční a tak jsem to udělal složil pc a zapojil ale pc mi nechtělo naskočit a proto jsem prohodil ramky ,již jse mi toto stalo při výměně procesoru a ty ramky pomohly ale ted se sice zapne počítač vyskočí tam načítání systému windows a zde to končí čekal jsem pul hodiny a furt tam akrotát běhaly čárečky že se to načítá ale nic se nestalo ,tak jsem zkoušel restart ale také nic furt ten samý problém ,a také jse mi stalo že pc vůbec nenaskočilo když normálně stál ale když jsem ho položil tak se rozeběh.Potřeboval bych prosím poradit zda nevíte co stím .Každou radu uvítám.Děkuji

30.08.2012 13:39
příspěvků:5 728

pravdepodobne se ti uvolnil nejaky kablik-zkus ten od hdd vystrcit a zastrcit zpatky, mrkni jestli nejsou ramky uvolnene, uvolnena grafika ze slotu a vubec vse skusit pritlacit.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace