|<<2>>|

[VYŘEŠENO] Poraďte někdo laciný, ale slušný mobil

Dotaz vyřešen reakcí: 02.06.2015 15:17

01.06.2015 16:10
ověřen
příspěvků:442

Je v tom aplikace STORE, která funguje jako v androidu Google Play, jen je tam toho méně. :-)

Potřebuješ poradit se sestavením PC?? 1) Založ si nové téma s vhodným názvem - např: PC, 20000,- s OS nebo Nový PC na hry do 17000,- atp. 2) Pokud možno piš slušně, přehledně a s diakritikou. 3) Popiš co nejvíce své požadavky: - cena, použití PC - s Operačním Systémem (zkráceně OS) nebo bez - periferie (myš, klávesnice, monitor, atd.), speciální požadavky (bez HDD, prosklená bočnice, barevně sladěno, velikost). V případě upgradu staršího PC vypiš všechny komponenty včetně zdroje (výrobce a výkon) a jeho stáří.
01.06.2015 16:23
ověřen
příspěvků:4 972

Super a děkuji. Jestli ho koupíme, tak se zcela jistě ještě ozvu. :-)

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
01.06.2015 20:22
ověřen
příspěvků:1 873

A pokud ne tak napiš jaký . :-)

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
02.06.2015 15:17
ověřen
příspěvků:4 972

Zakoupeno a zítra je tu Microsoft Lumia 532 - černý.

Všem moc děkuji za pomoc!

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
04.06.2015 16:50
ověřen
příspěvků:4 972

Tak už je doma, nastavení ad. zabralo 3 hodiny a šlape to. Fotky jsou v pohodě. :-)

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
04.06.2015 18:26
ověřen
příspěvků:1 873

Na kolik vyšel ?
....

Teď jsem četl. že čt by chtěla koncesion. poplatky i z tabletů, počítačů a chytrých telefonů, tak se připrav.. :-)

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
04.06.2015 18:38
ověřen
příspěvků:4 972

To není žádná novinka, po mě chtěli poplatek za TV i když jsem koukal přes TV kartu.

Pravda je, že jsem koukal na TV a tak zřejmě mají pravdu.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
04.06.2015 18:40
ověřen
příspěvků:4 972
svata | 04.06.2015 18:26

Na kolik vyšel ?
....

Teď jsem četl. že čt by chtěla koncesion. poplatky i z tabletů, počítačů a chytrých telefonů, tak se připrav.. :-)

Jsem přehlédl 2.495,-
Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
04.06.2015 18:42
ověřen
příspěvků:1 873

Jo to jde..

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
04.06.2015 18:52
ověřen
příspěvků:4 972

Je to slušný, proti mému Androidu mnohem hbitější. Jen jsem se asi 3 hodiny nervoval s nastavení a teď ještě musím kamarádku učit, jak s tím zacházet.

Celkem komedie, já neumím ani se svým :-(

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
04.06.2015 19:04
ověřen
příspěvků:1 873

Chce to prolézt si i návod..

Ale co se chytrých telef. tak zastávám názor jako karlos, to mi nesmí do baráku, ikdyž holka ho má, dostala od tety. :-)

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
04.06.2015 19:12
ověřen
příspěvků:4 972

V návodu najdeš tak 1% možností. Také nejsem příznivcem, ale foťák je fajn a já to mám hlavně na pokec s babou, která žije v Salzburgu, takže mluvíme a píšeme skoro zadarmo.

A tahle holka si chce zase vyfotit vnoučata a poslat MMS ségře do Německa.

Já tu má SE T610, mám ho asi 10 let a je to naprosto dokonalý stroj, vydrží nabity 3 dny a opětovně nabitý je asi za hodinu.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
04.06.2015 19:21
ověřen
příspěvků:1 873

:-) já s mojí motorolou E398, to vydržím, hlavně skrz volání na sms pomalu nevidím..

Měním u toho jen baterky (máme s babou stejné, takže zhruba ve stejnou dobu ty baterky odchází) a zrovna tak nabíječky.. Foťák to má o ničem, ale docela dobrý audio.

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
04.06.2015 19:26
ověřen
příspěvků:4 972

SMS píšu také vyjímečně a jenom volám. Baterku mám teprve druhou, ze těch 10 let, resp. jen jednu jsem kupoval.

Kdyby to tu se mnou seklo, tak se pomoci dovolám s jednou rukou a poslepu.

S dotykáčem není šance. :-(

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
04.06.2015 19:32
ověřen
příspěvků:1 873

Mobilu jsem odolával co to šlo až do doby kdy pod sebou uřízl telekom větev, tím zrušením volných minut, okamžitě jsem zrušil je a koupil 2 x mobil, a jedou v pohodě dosud bez problémů, zatím.

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
|<<2>>|
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace