Úvod > Fórum > Hardware > PC - desktopové počítače > Pomoc se sestavou do cca. 15k

Pomoc se sestavou do cca. 15k

14.07.2016 01:50
příspěvků:4

Zdravím!

Od 18.7. jdu na brigádu a na konci prázdnin budu mít cca. 14-15k vyděláno a chtěl bych pomoct sestavit herní PC do zmiňované cenové hranice např. na CZC (nebo jiné stránce kterou uznáte za vhodné). Jelikož se v sestavování PC moc nevyznám a vždy jsem měl spíše staré plechovky na kterých šlapaly sotva videa a nějaké starší hry a nemám známe kteří by se v PC opravdu dobře vyznali, tak žádám pomoc od vás.

Za každou sestavu a popřípadě nějaké počteníčko k ní děkuji.

PS: Pokud se do sestavování někdo vrhne, tak nepotřebuji case, tu mám už doma.

PS2 :Byl bych moc rád, aby na sestavě bylo možné rozjet takové ty novější hry jako např. GTA V, Zaklínač 3 (pokud je to možné) a tak podobně... Hezký zbytek dne, nebo spíš noci .

14.07.2016 06:53
ověřen
příspěvků:2 090

Pro případného hardwaráře by bylo vhodné uvést i typ casu, který máš.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
14.07.2016 22:41
příspěvků:4

Mám Crono MT-40. Není to vzhledově nic moc.. nezáleží mi na vzhledu, ale na výkonu...

A díky za upozornění

PS:Na czc je ta case uvedená jako "střední"

15.07.2016 06:17
příspěvků:757

Neřešil bych výběr konkrétních komponent 2 měsíce před nákupem. V té době budou na trhu jiné grafiky a výběr ostatních komponent vzhledem k nízkému cenovému limitu může být úplně jiný.

Skříň je bohužel to nejlevnější na trhu a tomu odpovídá i kvalita zpracování a případné chlazení komponent.

Nicméně pokud by se kupovalo PC dnes, za 15k by šlo pořídit zhruba toto (do sestavy jsem přidal i slušnější skříň kterou lze vypustit) včetně alespoň 120GB SSD disku

https://www.czc.cz/camaeuao9kjl39tsgna7scmlv7/seznam

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace