Úvod > Fórum > Hardware > PC - desktopové počítače > Pomoc s výběrem notebooku

Pomoc s výběrem notebooku

14.07.2009 09:05
příspěvků:1

Zdravím

Chtěla bych moc poprosit o pomoc s výběrem notebooku. Budu ho mít do školy (obor virtuální grafik) a tak je důležité, aby se dal snadno přenášet! Už sem okoukla několik notebooku na internetu, ale každý má prostě něco co se mi nelíbí. Např. ASUS N70SV (http://notebooky.itek.cz/intel-core-2-duo-17/553223-ASUS-N70SV-17-3) mi příde velice dobrý, ale rozměrově špatně přenosný.. Taky vyžaduju numerickou klávesnici, bez ní si prostě práci na pc nedokážu představit. Procesor nejlépe Intel Core 2 Duo P8700 (2.53GHz, 3MB, FSB 1066MHz), nebo lepší - podobný. Displej bych spíše uvítala těch 17" než 15". Víc ani míň ne. A rozlišení né menší jak 1600x900. Ramky minimálně 4 GB. Grafiku asi nejlépe nVidia. V grafických kartách se moc nevyznám, spíš v počítačích obecně . Takže tu grafiku potřebuju poměrně výkonější.. NVidia GeForce with CUDA GT 130M (10P-GE1) 1GB VRAM - něco takové by bylo velice vyhovující. Stačila by i slabší. Shrnula bych to tak, že hledám nějaký notebook velice podobný tomu ASUS N70SV (odkaz nahoře), ale aby byl menší.. prostě aby se lépe přenášel. Cena do 28 tis. s DPH.

<span style="color:#BF0000">Velice děkuju všem, kteří mi aspoň něco málo poradí

PS: Docela to spěchá, mám čas do tohoto pátku (17.7.2009)

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace