Úvod > Fórum > Internet > Ostatní > Pomalý internet

Pomalý internet

14.10.2012 10:12
příspěvků:3

Zdravím, poslední dobou se mi zpomalil internet ( je skoro nepoužitelný) mám O2 8 mb/s stahuji cca 700kb/s ale teď max 20 kb/s u poskytovatele není žádný problém, dost jsem si toho instaloval takže vám neřeknu co jsem pokazil.

Zkoušel jsem: Důkladní test antiviru (avast"mám teď nainstalovaný", NOD32) bez virů, ccleaner komplet čistění (registry, čistič), ComboFix a vymazal jsem všechny programy co jsem poslední dobou nainstaloval ani v procesů mi neběží nic podezřelýho ( PB nebo jiný anticheaterský programy).

Jako poslední variantu vidím reinstal celý windowsy ale do toho se mi moc nechce zatím.

14.10.2012 10:18
příspěvků:3

Mám internet LAN, z modemu mám zapojenou televizi + můj PC (kabelem) a ještě mi běží chráněná WIFI ta je teď vypnutá. Ale i když mi běžela TV + WIFI + můj PC tak jsem stahoval 500kb/s a internet šel normálně.

14.10.2012 10:44
příspěvků:5 728

modem jsi zkousel restartovat? zkousels jiny pc ci notebook? jestli to bude delat i u dalsiho pc, tak bude nejspis problem v modemu, nebo u o2.

popripade muzes zkusit nejakou z linuxovych distribuci, napr ubuntu. jestli to bude blbnout i tam, tak nebude problem v pc.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace