Úvod > Fórum > Software > Počítačové hry > Podpořte největší nadcházející gaming turnaj na světě

Podpořte největší nadcházející gaming turnaj na světě

03.05.2015 12:26
příspěvků:5

Zdravím hráče z Česko Slovenské scény a z celého světa !

Podpořte největší nadcházející gaming turnaj na světě!

http://www.donate-esport.cz/deviant

03.05.2015 13:16
ověřen
příspěvků:4 972

Na to že ta stránka nenabízí žádné informace je tvůj požadavek na peníze celkem srandovní :-D

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
03.05.2015 14:15
ověřen
příspěvků:2 090

Tak vcelku odpovídá nicku

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
03.05.2015 14:19
ověřen
příspěvků:4 972

To ano Nicméně tak srandovní to není a mohlo by se jednat o podvod.

Ne že bylo to bylo zcela vyloučeno, ale pravděpodobnost že největší světový turnaj organizuje nějaký Franta od nikud je fakt minimální.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
03.05.2015 14:30
ověřen
příspěvků:2 090

Myslím, že na tomhle fóru nehrozí, že by mu na tyto účely nějaké peníze poslal

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
03.05.2015 14:38
ověřen
příspěvků:4 972

Tak to asi nehrozí nikde, ale divím se té odvaze a fakt si myslím že to úzce hraničí s podvodem. I když u podvodu se něco slibuje a tady nic :-D

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
03.05.2015 14:49
ověřen
příspěvků:2 090

To nebude podvod, to je nejspíš totální naivita tazatele.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
03.05.2015 16:52
ověřen
příspěvků:1 873

Já budu první hned jak najdu zbytečné či přebývající halíře, ale zatím ať se koukám jak se koukám :-) :-)

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
06.05.2015 07:21
příspěvků:5

Přinášíme první informace ohledně chystaného největšího herního Turnaje který se uskuteční v České Republice

Ano! Největší herní turnaj v dějinách lidstva se uskuteční v České Republice A to pouze za pomoci Vás, fanoušků eSportu a všech příznivců

Největší herní turnaj v dějinách lidstva, s kapacitou až 280 000 návštěvníků

V České Republice? Ano ! Kde ? Na Strahovském Stadioně dámy a pánové !

Největší stadion na světě poskytne, nám hráčům největší událost v dějinách lidstva.

Spoléháme tedy na Vás, na fanoušky eSportu a veškerého hraní!

Chcete aby největší herní akce v dějinách lidstva byla v České Republice?

Podpořte nás darem a zapojte se do slosováni o hodnotné ceny a možnost se účastnit !

06.05.2015 09:43
ověřen
příspěvků:1 873

Podporu to ano, držím palce,
ale finančně žel za mne nelze....

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
07.05.2015 07:41
ověřen
příspěvků:4 972

Já tam nějakou možnost vyhrát v případě daru cenu nevidím. Nejsou tam ani žádná pravidla.

Vypadá to jako elektronická žebrota. :-(

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
07.05.2015 08:52
ověřen
příspěvků:442

Chudý web, chudé video, příliš vysoký cíl hned zpočátku. Nejprve bych začal něčím menším, abych si získal jméno mezi hráči a postupně zvyšoval cíle a do "Největšího gaming turnaje na světě" bych se pouštěl až s nějakou pevnou základnou.

--

"Ano! Největší herní turnaj v dějinách lidstva se uskuteční v České Republice A to pouze za pomoci Vás, fanoušků eSportu a všech příznivců"

Silné tvrzení, jen bych prosil, aby na mne v případě slova "Ano!" nebylo tak křičeno. :-)

--

"Největší stadion na světě poskytne, nám hráčům největší událost v dějinách lidstva."

Strahovský stadion? Jak je veliký váš svět, kde žijete? :-D

Největší událost v dějinách lidstva? :-D 2. Světová Válka byla také docela veliká událost, do které se zapojil celý svět. ;-)

--

"Spoléháme tedy na Vás, na fanoušky eSportu a veškerého hraní!"

Ach, to je tak roztomile zoufalá věta. :-)

Veškerého hraní.. Rád si hraju s bimbasem, spoléháte i na mne? :-)

--

"Podpořte nás darem a zapojte se do slosováni o hodnotné ceny a možnost se účastnit !"

A jaké ceny? A ceny jsou jen pro ty co dají dar? Co samotní hráči, kteří turnaj vyhrají? Bude turnaj směřován k jednomu nebo více odvětví? Kdo se bude moci zúčastnit turnaje a za jakých podmínek? Budou menší turnaje, kde se odfiltruje zrno od plev, aby ten turnaj za něco stál?

--

Pokud je můj příspěvek urážliví, tak se omlouvám, ale z toho webu s neslyšitelným videem se mi oprudila zadnice. :-)

PS: Pokud Vám to vyjde, pak se vám zde omluvím. ;-)

Potřebuješ poradit se sestavením PC?? 1) Založ si nové téma s vhodným názvem - např: PC, 20000,- s OS nebo Nový PC na hry do 17000,- atp. 2) Pokud možno piš slušně, přehledně a s diakritikou. 3) Popiš co nejvíce své požadavky: - cena, použití PC - s Operačním Systémem (zkráceně OS) nebo bez - periferie (myš, klávesnice, monitor, atd.), speciální požadavky (bez HDD, prosklená bočnice, barevně sladěno, velikost). V případě upgradu staršího PC vypiš všechny komponenty včetně zdroje (výrobce a výkon) a jeho stáří.
07.05.2015 08:55
ověřen
příspěvků:4 972

S výše uvedeným lze jenom souhlasit.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
07.05.2015 09:24
příspěvků:1

Díky;)
pozdravy

http://www.casnaboty.cz/cze_m_Damska-obuv-247.html
10.05.2015 16:14
příspěvků:5

Zdravím hráče!
Jsem rád že zde vzbuzuji rozruch ! :-)
zde máte další informace.
Vše se vším souvisí.

Přijměte pozvání na dosud nevídanou možnost jak proměnit Vaše hraní o reálné peníze!

Firma PersonalWager! Vám umožňuje hrát jakékoliv hry na jákekoliv platformě, kdykoliv a kdekoliv!

Zaregistruj se již dnes a účastni se tak beta-testování https://www.personalwager.com/ref/Deviant

Na této adrese se dozvíš vše co potřebuješ (zatím v AJ) https://www.personalwager.com/how_does_it_work

10.05.2015 16:38
ověřen
příspěvků:1 873

Legraci mám rád, ale už to přestává být vtipné, zkus třeba založit nové téma.

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
10.05.2015 18:10
příspěvků:5

Co je na tom vtipné?

Je zde nová možnost jak se můžou prosadit hráči kteří jsou dobří, ale nemají svůj team, sponzory atd.

My přinášíme tuhle možnost, nic podobného, globálního není.

Spojené s tím má být největší herní turnaj na světě.

Chceme změnit vnímání e-sportu ve střední Evropě.

Co je na tom vtipné nevím

10.05.2015 18:50
ověřen
příspěvků:1 873

To jak s tím už otravuješ pořád dokola ..

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
10.05.2015 19:28
příspěvků:5

Já jen přidávám nové informace.
Informace jsou ve vlnách.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace