Úvod > Fórum > Software > Počítání načtení stránek
|<<1>>|

[VYŘEŠENO] Počítání načtení stránek

Dotaz vyřešen reakcí: 24.07.2015 13:36

Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.

Témata diskuze jsou zamykána automaticky po dnech bez reakce.

23.07.2015 10:05
příspěvků:11

Ahoj,

zna nekdo plugin do prohlizece ( idealne firefoxu ) ktery by dokazal pocitat nacitani stranek ?

Myslim napriklad na strance seznam.cz budu klikat ruzne sekce a plugin by pocital pouze cas nacitani stranek u a celkovy cas by byl nekde videt.

moderace: Máš nějaký problém s češtinou ? diakritika ...
23.07.2015 10:49
příspěvků:13

K čemu to potřebuješ? O pluginu nevím, možná takového něco bude. Pokud potřebuji měřit rychlost např. svých webů, tak používám http://tools.pingdom.com/fpt/

Ale nevím, jestli to je to, co potřebuješ :-)

Webový grafik a designér - www.jiripavlas.cz | Osobní rozvoj a sebevzdělávání - www.nejenonline.cz
23.07.2015 14:50
příspěvků:11

potrebuju zmerit kolik casu zabere samotne nacitani stranek pri praci s webem/aplikaci na domene, nikoliv jen prvotni nacteni.

23.07.2015 17:53
ověřen
příspěvků:1 873

Na vzkaz v editaci příspěvku nereaguješ tak znovu.

Piš česky. (s diakritikou)

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
23.07.2015 18:32
příspěvků:11

nevidim duvod proc .. jestli je to pravidlo fora tak jsem ho asi prehlid

23.07.2015 18:35
ověřen
příspěvků:2 090

Pravidlo to není, ale snad jsi Čech a česky umíš, ne? Tak ji nemusíš "ku.vit" víc, než je zdrávo!

Tady nepíšeš SMS a klávesnici snad českou máš.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
24.07.2015 05:54
ověřen
příspěvků:1 873
marwinlin | 23.07.2015 18:32

nevidim duvod proc .. jestli je to pravidlo fora tak jsem ho asi prehlid

To máš bohužel pravdu, ale správce nepředpokládal, že takovou samozřejmost je třeba psát do pravidel.

---------

Protože se to špatně čte a pak se můžeš na řešení dlouho načekat, zrovna tak totiž není nikde napsáno , že je někdo povinen takovou "prasečinu" louskat a ještě na ni odpovídat.

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
24.07.2015 12:07
příspěvků:11

rozumim, v takovem pripade at lidi co tu "presecinu" nechteji luskat neodpovidaj. Ja to pochopim.

satam : ja nepisu SMS a ty nepises nic konstruktivniho, tedy, jestli te muzu poprosit, nech si ty tvoje sra.ky pro sebe. A ku.veni cestiny mi je uplne u ...

Lidi co pisou kuli rejpani a svemu egu fakt clovek najde v kazdem tematu, myslim je lepsi cist text bez diakritiky nez se louskat pres podobne prispevky.

24.07.2015 12:13
ověřen
příspěvků:4 972

Příspěvky které jsou napsané česky se louskat nemusejí, ale příspěvky psané jako SMS už ano.

Ale k meritu věci, poradit chceš ty, pak bys to rádcům měl ulehčit a ne komplikovat.

Z mnohaleté zkušenosti s podobnými fóry vím, že jsou lidé, kteří radu znají, ale na dotaz který se jim nelíbí neodpovědí.

Jsme Češi, pišme česky a Slováci zase slovensky - my už si to nějak přeberem.

K věci. Takový program co hledáš jsem nikdy neviděl, nemyslím tím že není, ale možná opravdu není. Ono by se to možná vygooglilo, ale jak to zadat.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
24.07.2015 13:07
ověřen
příspěvků:2 090
marwinlin | 24.07.2015 12:07

rozumim, v takovem pripade at lidi co tu "presecinu" nechteji luskat neodpovidaj. Ja to pochopim.

satam : ja nepisu SMS a ty nepises nic konstruktivniho, tedy, jestli te muzu poprosit, nech si ty tvoje sra.ky pro sebe. A ku.veni cestiny mi je uplne u ...

Lidi co pisou kuli rejpani a svemu egu fakt clovek najde v kazdem tematu, myslim je lepsi cist text bez diakritiky nez se louskat pres podobne prispevky.

Ego si dávno ve svých 59 letech léčit nemusím a takové, jako ty jsem už si dávno zvykl ignorovat. A jestli já píšu sra.ky a tobě je ku.vení češtiny úplně u...., tak nejsi nic jiného než totální chudák a ubožák. Je mi tě upřímně líto.

Další komunikace s tebou výhradně přes vzkazy. Tady akorát zasíráme zbytečně fórum.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
24.07.2015 13:14
příspěvků:11

presne tak zasiras tady forum, to urcite nebudu nijak rozporovat. Komunikovat s dedkem co nema co delat pres vzkazy, lakava nabidka ale dekuji, radeji se tomu vyvaruju :-)

24.07.2015 13:24
ověřen
příspěvků:2 090

Až budeš dědek, některé věci ti dojdou!!!

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
24.07.2015 13:28
ověřen
příspěvků:4 972

Se dívím, že ta žádost je tak demonstrativní a není vedena přes SZ :-)

Nezvykejme si prosím všechno co se nám nelíbí mazat, ale pišme to, za čím si budeme stát!!!

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
24.07.2015 13:36
příspěvků:11

myslim ze cestina by mohla byt v pravidlech fora, pak bych nemel problem ji dodrzovat, pripadne bych vubec na takove forum nepsal. Nicmene bazirovat tady na tom ze psani bez interpunkcnich znamenek je kurv.e.ni cestiny? Uplne nepodstatne a mimo. Chtel jsem poradit ohledne pluginu. To se tady pres ty vsechny prispevky urcite uz nestane . Tedy to uzavru protoze kdybych chtel poradit v pisemnem projevu, nebo cestine, urcite bych nelezl na PC FORUM .

24.07.2015 13:39
ověřen
příspěvků:2 090

Děkujeme, odejděte

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
24.07.2015 13:40
ověřen
příspěvků:4 972

Tak tou radou k písemnému projevu začni. Myslím, že se úplně zbytečně zlobíš. Proč je třeba pro tebe problém napsat na začátku věty velké písmeno.

Takový plugin není a všechny pluginy se dají najít na webu.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
24.07.2015 13:45
příspěvků:11
satam | 24.07.2015 13:39

Děkujeme, odejděte

60 let, ale chovani 7leteho kluka :-)
24.07.2015 13:46
příspěvků:11
bluespirit | 24.07.2015 13:40

Tak tou radou k písemnému projevu začni. Myslím, že se úplně zbytečně zlobíš. Proč je třeba pro tebe problém napsat na začátku věty velké písmeno.

Takový plugin není a všechny pluginy se dají najít na webu.

proc je treba takovy problem cist bez diakritiky a velkych pismen ?

myslim ze vetsi tolerance a chapani jinych by taky prospelo, ja se nezlobim:-) spis jsem rozcarovanej jak se muze kuli diakritice vest debata o kurv.eni cestiny atd...

24.07.2015 13:55
ověřen
příspěvků:4 972

No vidíš, já jsem taky starý dědek /60/ a zase nerozumím tobě. Proč prostě neuznáš že psát česky znamená psát česky a u prvního písmene věty je třeba stisknout i klávesu Shift?

Zlob se nebo ne, ale tady je problém u tebe. Pokud máš ale čínskou nebo jinou klávesnici, pak je to třeba napsat!

Pěkný víkend!
https://www.mozilla.org/cs/plugincheck/

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
24.07.2015 14:15
ověřen
příspěvků:2 090
marwinlin | 24.07.2015 13:36

myslim ze cestina by mohla byt v pravidlech fora, pak bych nemel problem ji dodrzovat, pripadne bych vubec na takove forum nepsal. Nicmene bazirovat tady na tom ze psani bez interpunkcnich znamenek je kurv.e.ni cestiny? Uplne nepodstatne a mimo. Chtel jsem poradit ohledne pluginu. To se tady pres ty vsechny prispevky urcite uz nestane . Tedy to uzavru protoze kdybych chtel poradit v pisemnem projevu, nebo cestine, urcite bych nelezl na PC FORUM .

Já myslel, že tímhle jsi skončil?Taky neumíš držet slovo
Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
|<<1>>|
Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.
Pokud budete vkládat odpověď bez znalosti dalších stránek můžete být mimo :)
Toto téma je zamknuto, nelze do něj přidávat reakce.

Témata diskuze jsou zamykána automaticky po dnech bez reakce.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace