Úvod > Fórum > Hardware > PC - desktopové počítače > Počítač se nezapne, je mrtvý.

[VYŘEŠENO] Počítač se nezapne, je mrtvý.

Dotaz vyřešen reakcí: 01.08.2014 13:29

01.08.2014 12:41
příspěvků:19

Dobrý den, mám dotaz ohledně bedny počítače.

Přetahoval sem soubory z ext. disku, najednou zničeho nic se počítač vypl. Externí disk i myš co byly zapojeny tak svítíly - že jedou ale bedna prostě chcípla.Když sem ji chtěl rozjet, tak ani světýlko u tlačítka na zapínání neprobliklo. Zkoušel jsem počítač restartovat ale nic. Po odpojení z napájení a vypnutí bedny natvrdo tlačítkem zezadu už nesvítí ani myška. Napájení funguje normálně.

Napadlo mě třeba spálení, ale nedělal sem nic co by to hodně namáhalo a ani to nezačalo hučet, nebo smrdět.

Takže tak,

https://interlink.tsbohemia.cz/barbone-w-comet_d180304.html

Díky za jakýkoliv nápad!

01.08.2014 13:29
příspěvků:5 728

jestli je v záruzce, tak reklamace.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
01.08.2014 13:40
příspěvků:19

tj, akorát některý věci nejsou zálohovaný, ale to je moje chyba -_-

01.08.2014 14:28
příspěvků:5 728

taktak.

Jsou 2 skupiny lidí - ti kteří zálohují a ti, kteří ještě nepřišli o data.

No, pak tu je 3. skupina, ti zálohují a stejně přišli o data :-D ale to je vyjímka :-))

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
01.08.2014 19:20
příspěvků:19

jj, co už, něco zálohovanýho je a to stačí :-D tak diky, asi to tak udělám no, co mi zbývá, něco takovýho sem eště neviděl prostě. Že by kixla bedna ale myš v ní svítila..a po odpojení furt svítila. Nevim, uvidim, každopádně dik ;)

01.08.2014 20:27
příspěvků:5 728

no, pokud tam máš pečeť, tak tam nelez, můžeš leda zkusit nechat odpojeny pc do rana, uvidíš...

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace