Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Počítač nemůžu nabootovat, ani se dostat do safe modu.

Počítač nemůžu nabootovat, ani se dostat do safe modu.

26.03.2020 14:12
příspěvků:1

Dobrý den, asi měsíc zpět mi PC začal vyhazovat modré smrti, se zprávou KERNEL SECURITY CHECK ERROR, nebo podobně. Početmodrých smrtí se zvyšoval, tak jsem to chtěl vyřešit upgradem ovladačů, antivirem, kontrolou disků a operační paměti. Vše bylo v pořádku, žádné Windows Updaty jsem nedávno nestahoval a jsem na nejnovější verzi.

Dnes ráno se PC odmítl nabootovat. Dostanu se jen do Windows řešení potíží. Nejdříve jsem zkusil dostat se do safe modu a to fungovalo. Zkoušel jsem automatické opravy, bootovat z flashky, ale nicnefungovalo. Poté přestal fungovat i safe mode, takže jsem šáhl po továrním nastavení. To se ani jednou nedokončilo, jen způsobilo zběsilé restartování počítače. Nějaké tipy, co bych mohl zkusit? Je ještě možné počítač v pořádku spravit? Děkuji

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace